Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha meglátnád?

Mit szólnál, ha meglátnád?

Figyelt kérdés

Pozsonyban tanulok, úgy volt, hogy tesóm és unokatesómék kijönnek a hétvégére. Én 2 hete csináltattam orrpiercinget, tesóm tudja, a többieknek meglepetés lesz, de tudom, hogy őket nem zavarná.


Viszont most telefonáltak a szüleim, hogy ők is jönnek, ők nem ilyen "toleránsak". Tudom, hogy úgyis megtudták volna, de a kicsi lelkemben nem készültem fel arra, hogy ez ma lesz.


(Egyébként elvileg tudnak arról, hogy akartam, apum egy pár éve azt mondta, hogy ha elköltözök, azt csinálok, amit akarok. De ezt valószínűleg már elfelejtették. Sajnos :(.)


Te mit szólnál a helyükben, nagyon sokkot kapnál? (Tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy az ő reakciójuk is olyan lesz, csak érdekel mások hozzáállása. Ja és, "hülye vagy, hogy kilyukaszttattad magad" és hasonlókat köszönöm, de nem kérek.)


2015. szept. 11. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A korod elég fontos kérdés, csak elfelejtetted leírni.
2015. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Vagy te mondd el nekik telefonon, vagy a testvéred mondja el nekik találkozás előtt. Kisebb a sokk, ha az ember számít rá.
2015. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem anyukám elvből utálta a tetoválásokat, meg piercingeket, de amikor 17 évesen hazaállítottam az első tetoválásommal, nem reagálta túl a dolgot. Idővel rájött, hogy nekem ez egy önkifejezés, és megszokta, hogy az ártatlan pici lánya már nem ártatlan, és tetováltatja, ékszerezi magát. A legjobban az ajakpiercingem zavarta, de azt is megszokta idővel. Az én testem, azt teszek vele, ami szerintem helyes. Majd a te szüleid is hozzászoknak, egy orrpiercinget bármikor kivehetsz, s feltűnő nyoma sem marad.
2015. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát figyelj...ha te elég nagylánynak érezted magad ahhoz, hogy piercinget csináltass, akkor viselkedj nagylányként akkor is, amikor ennek következményei lehetnek. Vállald a felelősséget a tetteidért.
2015. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Azért egy piercing nem egy tetkó.. ezt ki tudod venni meg be is nőhet a helye szval nem drasztikus változás,akár ezt is mondhatod nekik :)
2015. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Azt nem írtam, hogy nem vállalom a felelősséget, és természetesen megemlítem nekik, hogy bármikor nyom nélkül eltüntethető (egyébként a fülemet még a születésem utáni napon kiszúrták), de érettségi után költöztem, így több, mint 2 hónapja nem láttuk egymást, nem akarom, hogy ezzel teljen el a hétvége, márpedig őket ismerve nem teszik magukat túl rajta 2 nap alatt...
2015. szept. 11. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Akkor majd túlteszik magukat 2 hét alatt. Vagy 2 hónap alatt. Ha ennyire ráérnek, hogy egy piercingen rugózzanak...
2015. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor ahogy írták tesód készítse fel őket.

Ha nagyon sokat macerálnak mondd, hogy megérted, hogy Nekik nem tetszik. Ugyanakkor azért jöttek, hogy örüljetek egymásnak (legalábbis nem hiszem, hogy valaki azért utazik, hogy elszomorítsa egy nyomtalanul eltüntethető piercing). Szeretnéd, ha a hétvége elsősorban ennek jegyében telne. Te is megteszel mindent annak érdekében, hogy ők jól érezzék magukat és ők is tegyenek így.


Nekem nem tetszenek a piecingek, tetoválásokból is csak az egyszínű, kisebbek. Ezzel együtt azt gondolom, hogy mindenkinek a saját teste, azt csinál amit akar és volt nekem olyan ismerősöm akit kedveltem, sose volt vele gondom, pedig olyan tüskék álltak ki az arcából, hogy simán mélyszántást csinált volna bárkinek az arcán. Ettől senki nem lesz rosszabb, vagy értéktelenebb.

2015. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok,és van orr piercingem,engem nem zavarna ha a lànyomnak is lenne.
2015. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne a tesód készítse föl őket, miért kellene neki a rossz hírt vinni. felnőtt vagy, vállald te a felelősséget, és ne a tesódra hagyd a piszkos munkát. írj nekik, vagy hívd föl őket.
2015. szept. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!