Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat, hogyan...

Megcsaltam a páromat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok,2 éve vagyok a párommal,egymástól 250 km-re hétköznaponként. Ritkán találkozunk, akkor is állandóan vitázik velem,miért olyan keveset lát, neki ez így nem elég, ellenőrizget állandóan, tilt mindentől,se vele,se nélküle nem mehetek sehova, mert besértődik, és még én leszek a hibás,és napokig nem keres.De ha nála vagyok, főzzek,mossak takarítsak neki,hogy a haverok előtt ne legyen ciki. Érzelmileg zsarol, hogy belegondoltam-e mi lesz,ha ő eltűnik az életemből. Részemről már csak mély szeretet,ragaszkodás van.Mély értelmi szakadék is van köztünk, ami a későbbiekben gondot okoz majd biztosan,vele nem lehet túl komoly dolgokról beszélni.De tudom szeret, ahogy hozzám bújik jó pillanataiban.A napokban azonban megismertem egy kedves, intelligens,jól szituált srácot. Rögtön látta mi hiányzik az életemből, nem tudom miért,de öleltük és csókoltuk egymást, és a fülembe súgta majd ő vigyáz rám. Több nem történt, nem is akartuk.Ő azonban folytatni szeretné, bár nyáron 3 hónapra elutazik. A rossz biztos vagy a jobb bizonytalan? Párommal próbáltam beszélni,mindenre az a válasza,keressek mást,ha nem tetszik valami. Nagy bűnt követtem el?
2010. márc. 12. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

19:04 nagyon igaz amit leirtal.

Kedves kerdezo, en is most estem at egy fajdalmas szakitason, mi 4 evig voltunk egyutt, sokszor csak 7vegen talalkoztunk, es habar a jo pillanatok nekunk is voltak, de amugy rengeteget veszekedtunk, es en is folyton azt ereztem, hogy hianyzik valami. Tobbszor probaltam szakitani, de sosem ment, mert o mindig visszajott, en meg engedtem. Pontosan ugyanezt ereztem amit te, ha a szakitasra gondoltam, konnyes lett a szemem, es teljesen felzaklatott, es ugy dontottem inkabb nem lepek ki, meg ha nem is erzem magam 100%osan. Aztan a sors dontott...ugyanis en kulfoldre mentem dolgozni. Es vegul szakitottam vele...Azota uj baratom van, akivel jol megvagyunk, de nekem meg mindig hianyerzetem van sajnos...ebbol tudom nem o az igazi. A lenyeg, hogy abszolut nem bantam meg, sot jol dontottem. Fiatal vagy, tovabb kell lepni, ne maradj benne egy ilyen kapcsolatban, minden szakitas faj, de arra nem szabad alapozni, hogy "vannak jo pillanatok" mert sosem leszel igazan boldog. Adj magadnak idot, gyaszold meg, de lepj ki belole, hidd el jobb lesz.

2010. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!