Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat az exemmel. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Elmondjam neki? Nem nagyon tudok hazudni, és nem is akarok. Szeretem őt, csak egy hülye fellángolás volt.
2011. márc. 28. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Most mi lesz? Jó, jó-jó nagy gond.
2011. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi lesz? Meg fog történni még egyszer. Remélem a srácnak lesz esze, és keres egy hűségesebb lányt. Mondd el neki, legyen tiszta a lelkiismereted.
2011. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Két választásod van: nem okozol se neki se magadnak fájdalmat azzal, hogy elmondod neki mi történt. A megcsaláson szerintem amúgy sem lehet túllépni. A tüske mindig ottmarad a szívében, és mindig emlegetni fogja. Viszont ha nem szeretsz hazudni, akkor azt ajánlom mondd el neki és lépj túl az egészen. Szerencsés esetben talán megbocsát neked, de ez egyénfüggő. 19/L
2011. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
El fogom, mint írtam, nem akarok hazugságban élni. Amúgy én nem vagyok ilyen, majdnem 10 éve együtt vagyunk, és sose tettem ilyet. Csak most ennyi idő után, újra találkoztunk az exel és valahogy így alakult :(.
2011. márc. 28. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondanám, sajnos egyszer én is megtettem, el is mondtam, véget is ért a kapcsolat. Megtanultam egy életre, hogy soha többé nem csalok meg senkit.
2011. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

22 03-as, ez gáz. Talán mégse kéne elmondanom?? De akkor megőrülök, meg én is inkább tudni akarnám, bármennyire is fáj.

De nem akarom elveszíteni, de azt se hogy elmondom, és utána évekig hallgathatom, hogy a fejemhez vágja.

2011. márc. 28. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony komoly dilemma. De szerintem tudod mit kell tenned... ahogy látom nem akarsz hazugságban élni vele. Elcseszted, sajnos ez van, drága tanulópénz volt.
2011. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tótalaki Ottó ***** válasza:
Nem szép dolog a megcsalás, de a mostani kapcsolatodon is el kellene gondolkodnod. A megcsalás már csak az okozat szokott lenni és nem az ok. Valami miatt nem teljesen kielégítő a jelenlegi kapcsolatod. És most nemcsak a szexre gondolok.
2011. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Párom nekem sox elmondta hogy ha én megcsalnám akkor ő nem szakitana,de boldog sem lenne többet,max sok év után.

Én nem birnák együtt élni magammal ha megcsalnám a párom,de meg tudlak érteni,szerintem mond el,10 év nem kevés idő,rettentően fog fájni neki,és nagyon nehéz időszakotok lesz,de ha igazán szeretitek egymást akkor majd helyre jön minden,és ne aggodj nem fogja évekig ezt hajtogatni,amig szeret nem...ám jó ideig nem fog bizni benned,és lehet hogy nem fog mindenhova elengedni...

2011. márc. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Ez már rég-rég rossz legjobb ha befejezed mindkettővel a kapcsolatod még ha nehéz is mert később rosszab lesz, nagy divat a megcsalás mostanság nagyon, de hogy mi a jó abba ,hogy a másikat szarba sem nézed,inkább maradj szingli aztán azzal fexel akivel akarsz így legalább nem okozol fájdalmat a "normális" embereknek,Aztán majd lesz időd gondolkozni ha becsuszik egy gyerek egy ismeretlentől ,hogy mi is valójában az a BIZALOM és hogy valakihez tartozni.Egy kapcsolathoz is felkell nőni
2011. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!