Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat, hogyan...

Megcsaltam a páromat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok,2 éve vagyok a párommal,egymástól 250 km-re hétköznaponként. Ritkán találkozunk, akkor is állandóan vitázik velem,miért olyan keveset lát, neki ez így nem elég, ellenőrizget állandóan, tilt mindentől,se vele,se nélküle nem mehetek sehova, mert besértődik, és még én leszek a hibás,és napokig nem keres.De ha nála vagyok, főzzek,mossak takarítsak neki,hogy a haverok előtt ne legyen ciki. Érzelmileg zsarol, hogy belegondoltam-e mi lesz,ha ő eltűnik az életemből. Részemről már csak mély szeretet,ragaszkodás van.Mély értelmi szakadék is van köztünk, ami a későbbiekben gondot okoz majd biztosan,vele nem lehet túl komoly dolgokról beszélni.De tudom szeret, ahogy hozzám bújik jó pillanataiban.A napokban azonban megismertem egy kedves, intelligens,jól szituált srácot. Rögtön látta mi hiányzik az életemből, nem tudom miért,de öleltük és csókoltuk egymást, és a fülembe súgta majd ő vigyáz rám. Több nem történt, nem is akartuk.Ő azonban folytatni szeretné, bár nyáron 3 hónapra elutazik. A rossz biztos vagy a jobb bizonytalan? Párommal próbáltam beszélni,mindenre az a válasza,keressek mást,ha nem tetszik valami. Nagy bűnt követtem el?
2010. márc. 12. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szakítanod kellett volna, aztán mást keresni. A jelenlegi kapcsolatodnak én nem látom sok értelmét.
2010. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el a régi pasidat!Próbáld ki a másikat,mit veszíthetsz?!Annyira fiatal vagy,nem akarsz már élni???
2010. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból igen, hogy a megcsalás mindenhogyan megcsalás, bárhogy is forgatod.


Viszont ha ennyire gáz a helyzet, akkor miért nem dobtad már régóta, és kerestél értelmes társat? Eleve hogy jöttetek össze egyáltalán? Az, hogy néha hozzád bújik, és azzal "szeret", az lóf*ng, ha egyébként meg aláz és házi őrizetben tart cselédnek. Ha meg intelligenciája sincs, az végképp az alja. Hagyd ott a fenébe, és keress normális társat.


Nem mondom, hogy feltétlenül ugorj is át ennek a másiknak a karjaiba, mert a fene tudja, hogy ő is milyen, előbb ismerd ki rendesen, aztán majd meglátod, de a mostanit mindenképp hagyd a csodába, ha ennyira ostoba. Akkor még legalább úgy-ahogy tisztességes maradhatsz; akkor nem is kell megcsalást említeni, hanem egyszerűen szakítani helyette.


Viszont az újjal kapcsolatban mindenképp légy óvatos, előbb mindenképp ismerd meg és derítsd ki, hogy miféle ember is valójában, és csak aztán gondolkodj bármi komolyabb folytatáson.

2010. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én tökéletesen megértelek!! Nagyon sajnállak, mert ez borzasztóan megviseli az ember lelkét. Mármint a szeretet hiánya. Tudod, én a helyedben szakítanék a jelenlegivel. És ha nem jön össze a másikkal, akkor sincs semmi baj, hiszen fiatal vagy még, látod, most is megtalált egy olyan férfi, aki szeretetet tud adni.

Szóval válaszd a boldogságot!!!

2010. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem a párod. Manapság divat lett ez a "párom így párom úgy" dolog. Gondolj már bele, mit jelent a PÁR: két elválaszthatatlanul összetartozó dolgot, mondjuk egy balos meg egy jobbos kesztyűt, amit a nagymama kötött. Az egy párt alkot, sose jutna eszedbe, hogy egy félpárat húzz a jobb kezedre, és egy másik kesztűt a balra.


Akiről te beszélsz, az tehát nem a párod, hanem egy név 250 km-re, akire hivatkozhatsz, ha valakit le akarsz koppintani magadról, meg akire gondolhatsz, ha azt akarod érezni, hogy van valakid. De ez igazából önámítás, semmi több, és ezt te is tudod. Ami köztetek van, az nem kapcsolat, hanem nudli tejszínhabbal. Az ember a PÁRJÁT nem csalja meg. A férjét lehet. A barátnőjét is lehet. A párját meg a szerelmét nem, mert definícó szerint akit megcsalsz az nem lehetett a párod/szerelmed.


Szóval mielőtt feltetted a kérdést, igazából már tudtad a választ, magadban már döntöttél. Ha megerősítést keresel, íme: ejtsd a messzit, vágj bele az újba.

2010. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. csak a szakítás gondolatától már most könnyes a szemem,nem érdemli meg tudom, de valamiért nagyon fontos ő a szívemnek,bár tudom ez nem normális állapot ez.
2010. márc. 12. 19:04
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

A Stockholm-szindróma áldozata vagy, ennyi.

Most, hogy ezt felismerted, már könnyebb is lesz túllépned rajta.

2010. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelj:megmenthető -e még a mostani kapcsolatod ha pl később összeköltöznétek megváltozna-e a helyzet?Ő-e az,akire szükséged van?Kicsit úgy jött lett az írásodból,mintha lenne benned egy adag ellenszenv iránta.Szerintem ülj le vele is beszélgetni,hogy mit gondol a jövőtöket illetően.Aztán ha nem működik sehogy sem,akkor eldöntheted hogy szakítasz-e vagy sem,de addig ne csald meg a másik sráccal(mellesleg az,hogy a foga fehérjét mutatta neked lehet hogy ő sem egy főnyeremény,szóval ne ő legyen a választóvonal a jelenlegi kapcsolatodban)De mindez a te döntésed,te látod pontosan a dolgokat.

20/L

2010. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19:14-es annyiraaaa köszi, h ezt így leírtad. Én naponta akadok ki ezen a PÁR szón,amit rengeteg ember használ fűre- fára, akivel együtt van 2 hónapja... Múltkor nagyon nevettem, amikor egy 25 év körüli nő mesélte egy másiknak, hogy az EXpárja így meg úgy. Úristen..:D Na bocsi de ez most kellett ide, megörültem h nem csak én látom így ezt.:D

Kérdésre is válaszoljak: Jobb bizonytalant! szerinted van értelme így a mostani kapcsolatodnak? Boldog vagy benne?

2010. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyiket sem. Jobban teszed ha új és rendes kapcsolatot keresel, mert ha a mostaniban nem látsz jövőt, az sem jó, a másikban meg ha a srác lelép hónapokra, az meg végképp ürességet hoz csak neked. Szvsz szakítás és egy rendes srác keresése. Akiért nem kell 250km-t utazgatni. AZ úgy nem megy.
2010. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!