Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámmal nem lehet együtt...

Apámmal nem lehet együtt élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apám mindig is magának való ember volt: irigy, önző, bosszantó, igénytelen alak. Egyszerűen nem bírok vele egy napnál több időt együtt tölteni. Anyám viszont azt szeretné, ha békében meglennénk egymás mellett... A gond csak az, hogy én abszolút lázadok az ellen amit nem tudok elviselni. Pl.: fater átható, orrfacsaró testszaga.

Egyáltalán nem tartja rendben magát, és mindig körbehugyozza a wc-t... Undorító! Hogy tudnám rávenni, h megváltozzon?


2010. márc. 12. 15:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Igen, osztjuk az észt :) nekünk legalább van mit. A semmit nem lehet osztogatni, igaz?


Próbálunk segíteni, mert segítséget kért. De nem az ilyen idióta barmoktól mint te, úgyhogy jobb ha Offolod magad ebből a témából :)

2010. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sehogy nem tudod megváltoztatni. Az én apám is borzalom, és akárhányszor próbálkoztam, semmire nem jutottam, tojik mindenre, nem érdekli semmi, szórja a kevéske pénzünk. Könyörögtem, fenyegetőztem, észérvekkel álltam elé, zsaroltam, de sehogy sem sikerült.

Amint úgy fog menni az életem elmegyek és sajátot kezdek, de engem soha az életben nem fog többet látni, az is tuti... (rossz ezt mondani, de muszáj)

2010. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
16:55. Nekem már nem kell semmit írnom mert ugyanez van nálunk is...
2010. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
16:39 üdv anyádnak jó az öreglány!puszi te sza rdarab
2010. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az én apám dettó, ráadásul még alkoholista is! Fél órát sem lehet vele kibírni, mert veszekszik. És én kénytelen vagyok itthon lakni mert a párommal nem kapunk hitelt és gyűjtünk a lakásra :(
2010. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki a jó tanácsot!

Aki hülyeségeket irkált, az nyilván még nem tapasztalt ilyet...

21 éves vagyok, főiskolás. Albérletben lakom, és magamat tartom el. Mint írtam, egy héten csak egy napra megyek haza, csak és kizárólag anyám miatt. Mert őt nagyon szeretem, és nem azt érdemli, amit apámtól kap. De az az egy nap is maga a borzalom. Akkor megkapom az egész heti szidás és sértegetés-adagomat... :S

2010. márc. 12. 17:48
 17/18 A kérdező kommentje:

Anyám a munkájába menekül. Nem mer elköltözni, mert fél hogy apámat magára haragítaná... Sehogy se tudom rávenni hogy költözzön hozzám.

Azzal apám nem törődik, hogy én szinte már elköltöztem. Szerinte minden főiskolás önelégült és csak azért lakok -szerinte- albérletbe, mert én játszom az eszemet...

2010. márc. 12. 18:05
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg kellene értenie az anyukádnak, hogy a mellette és a békében kizárják egymást. Legfeljebb majd meglátogat ő, egyedül.
2010. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!