Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámmal nem lehet együtt...

Apámmal nem lehet együtt élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apám mindig is magának való ember volt: irigy, önző, bosszantó, igénytelen alak. Egyszerűen nem bírok vele egy napnál több időt együtt tölteni. Anyám viszont azt szeretné, ha békében meglennénk egymás mellett... A gond csak az, hogy én abszolút lázadok az ellen amit nem tudok elviselni. Pl.: fater átható, orrfacsaró testszaga.

Egyáltalán nem tartja rendben magát, és mindig körbehugyozza a wc-t... Undorító! Hogy tudnám rávenni, h megváltozzon?


2010. márc. 12. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,az emberek nem változnak.Ez van sajnos.Menj kollégiumba,a barátokkal dobjátok össze közös albérletre,vagy ilyesmi.
2010. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
ez igen!szép család!
2010. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit szép családozol te idióta! Az ember nem válogathatja meg a családját! Elég baj az, hogy ilyen körülmények között kénytelen élni, te meg még teszel rá egy lapáttal.


Egyértelmű, ő nem olyan - változtatni akar rajta. Inkább ebben segítettél volna neki okostojás.


A kérdezőnek: nem tudom mennyi idős vagy, ha elég érett és komolynak érzed magad ahhoz, hogy saját magadat eltartsd költözz el. Törj ki abból ami van, mert hidd el nekem apukád nem fog megváltozni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz - én az utóbbit választanám. Mutasd meg hogy te nem vagy egyenértékű vele, mutasd meg hogy te egyedül is elboldogulsz.


Sok sikert!

2010. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Törj ki, és többet ne fordulj vissza.
2010. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem irtad a korodat,mert nem mindegy,hogy milyen valaszokat adunk!
2010. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
16:06! dugulj el,szégyen hogy idegenektől vár tanácsot,menjen el otthonról,ölje meg,vagy fogadja el ezt tudom javasolni,puszi!:)
2010. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó ugye elgurult a bogyó.
2010. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád hogy bírja? Nem lehet vele összefogni? Menjetek el mindketten, és ha egyedül találja magát, akkor... talán... lesz valami. Ha nem tudsz, vagy nem akarsz elköltözni, alakíts ki egy külön kuckót magadnak, ahol rendet tartasz. Egyszer-egyszer ha van alkoholmentes pillanat, próbálj beszélni vele. De azt hiszem, igaza van azoknak, akik azt mondják, nincs esély.
2010. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

16:17 - jobb lesz ha nem magyarázol ebbe bele. A hozzászólásaidból nem lehetsz több 15-nél... úgyhogy ne magyarázz, mert szerintem apád lehetnék ha a kutya nem előz meg a lépcsőfordulóban.


A kérdezőnek: ne foglalkozz a barmokkal, tudod, nagy az Isten állatkertje. Ide is jutott belőle :)

2010. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
én vagyok a hülye tudom,ti csak itt osztjátok az észt,hogy mit meg hogy kéne,nem vagytok az ő helyzetébe ezért könnyen okoskodtok.
2010. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!