Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben laposodott el a kapcsola...

Miben laposodott el a kapcsolatotok az eddigi párotokkal/pároddal? Miben és mit változtattatok meg?

Figyelt kérdés
Sikerült helyrehozni?Hogyan?
2010. márc. 12. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Sokat voltunk együtt múlt nyáron, egymás agyára mentünk. Nem sikerült helyrehozni... szakítottunk. Jobb így. Ha egymás agyára mentünk, nem ő volt az igazi. Mert az igazival nem laposodik a kapcsolat. F
2010. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is szokott ellaposodni,de nem tart sokáig,mert valahogy mindíg visszatér a szerelmes időszak,apró figyelmességek..de az tuti hogy sokat dolgozunk rajta..ráadásul mi is mindíg egymás seggébe vagyunk már 10 éve :D
2010. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a szexben ellaposodott, eddig nem sikerült megoldani.

mást mindetn megbeszélünk, és kevés amiben nincs egyetértés, még néha együtt is főzünk a bevásárlások sem idegesítőek...amúgy jó minden. ( igaz még csak 5 év telt el)

2010. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előző férjem, gyermekünk születése után sem lett sokkal szorgalmasabb, sajnos ezt akkor vettem észre, amikor gyes után visszamentem dolgozni és megkértem, hogy ha este fél 7 körül haza érek legalább mosogasson el.

Azt mondta, nem szeret mosogatni. Vett egy mosogatógépet. Kb. így állt mindennel.

Mivel korán kelt, a délutánt átaludta, este felébredt és hajnalig tévézett.

Így tulajdonképpen minden ellaposodott, mert a rendszertelen életmódja és lustasága nem volt sem vonzó, sem összetartó erő. Ezen nem tudtam változtatni!

Mindig a szüleivel kellett nyaralnunk, külön, mi a kis család sosem mentünk. S mivel anyja zugivó volt és határozott természet, nagyon befolyásolta a kapcsolatunkat, itt az ellaposodás úgy mutatkozott meg, hogy nem állt ki mellettem, ha az anyja beszólt vagy áskálódott, önmagában kihatott a mindennapokra az érzelmeimre. Így ezek együtt a kisugárzásra, ami a házaséletet is rombolta. Vesztesen kerültem ki a kapcsolatból, mert nem volt célom mindenáron válni, viszont belebetegedtem és gyógyszerrel jöttem ki az egész házasságból. Elváltam és vittem a gyermekünket, akivel szintén nem vitte túlzásba a foglalkozást.

Azóta bosszút esküdött és szabályosan láthatáskor hülyéz engem a gyermek előtt.

Úgyhogy se kiút, sem visszaút nincs ilyen embereknél. Én meg nem voltam elég erős.

2010. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem szokott, mert mindketten napi szinten "dolgozunk" a kapcsolaton.
2010. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szexuális téren laposodott el sajnálatos módon, pedig annak idején amíg dúlt a love, nagyon jó volt vele. Én próbáltam helyre hozni: új helyszínek, játékszerek, hosszabb szex...ő nem akarta. Szakítottunk.
2010. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenben. együtt élünk, de már leginkább csak vegetálunk, mert nem tudunk még lépni. nem akarunk szakítani sem, együtt élni meg már alig tudunk. szar egy helyzet.
2010. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 4 fal kozott azt mutatja,hogy mennyire szeret és szuksége van ram!Az emberek elott,pedig eljatsza,hogy én nem is vagyok olyan fontos a szamara,helyesebben olyanok elott,akik azt varjak el tole,hogy lenézzen,letaposson!Ezzel a viselkedésével,befolyasolhatosagaval nalam nagyon sokat veszitett,hogy szeressem!Sokszor szivesen elhagynam,mert ugy érzem nem érdemel meg engemet,de amikor azt mondja,hogy csakis,kizarolag velem akarja leélni az életet,olyankor gondolkodoba esek!A masik pedig olyan hazasparok vesznek korul bennunket,akiknek nulla ponton van a szeretet,szerelem kozottuk!
2010. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!