Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én valtoztam meg Ennyire vagy ők?

Manó1235 kérdése:

Én valtoztam meg Ennyire vagy ők?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéreimről van szó, most kezdenek bele lépni a serdülő korba, és rosszul vagyok attól ahogy viselkednek. Régen szerettek, keresték a társaságom elvoltunk, voltak jó kis összejövetelek, szalonnasütés stb. De mostanában teljes káosz. A legidősebb 16 éves fiú van egy 13 éves barátnője és éjjel nappal náluk van. Akárhányszor megyek 2 normalis szót nem lehet velük váltani, mert folyton egymás szájában vannak, vagy uncsim szobájában es köszönni sem jönnek ki.

Van 2 huga az egyik 14 neki lassan 2 éve kapcsolata van egy 60 km- re lakó sráccal folyton ott lóg. A másik 13 de ugy váltogatja a pasijait mint más az alsóneműt. Már elég rossz híre van a városban. Ha csaladi összejövetel van már ott tartunk hogy több a tini haver mint a rokon, raadasul köszönni sem köszönnek, meg lenézik az embert. Fb- ra is ha felmegyek csak azt latom hogy teszik ki mindenüket, pózolnak... És még a kedvem is elmegy tőle hogy beszéljek Velük. Hozzánk Sosem jönnek pedig a srácnak anyum a kereszt anyja.

ÉN elhiszem hogy most van a buli pia haverok korszak, de én a csalad tagjaim Sosem hanyagoltam el emiatt. Mondtam nékik mar sokszor hogy jöjjenek el ne csak én menjek nézzünk meg egy filmet vagy bármi. De nem hatotta meg őket. 21/L



2015. aug. 30. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ok nem keresik a tarsasagod akkor ennyi. Neked is biztos vannak barataid, toltsd veluk az idot!

Amint kilepnek a mostani idoszakukbol, erettebbek lesznek, ok is latni fogjak, hogy nem ugy kellett vona, termeszetesen akkorra mar elegge megromlik a kapcsolatotok, igy tulajdonkeppen ujra kell majd (mar ha akarjatok) epiteni az egeszet.

2015. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes értékrendű szülő lehet aki 12-13 éves gyereknél okénak tartja a komoly kapcsolatot és a szexet...nem véletlenül bünteti a törvény!!!

Szerintem kérdező,ne foglalkozz velük.hatni úgyse fogsz tudni ràjuk.persze meg lehet próbàlkozni elmondani nekik,hogy mit gondolsz,de valószínű nem lesz hatàsa

2015. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ismerős, gyakorlatilag leírtad a helyzetem.


Felejtsd el őket ez a korszak megmérgezi a gyengéket.

Facebookon, meg unfollowoltam, így nem kell pár oldalt görgetni, hogy ne undorodjam el a világtól. Ajánlom neked is

2015. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért én se ugrálom körül a családomat a saját idegrendszeremet is tönkretéve,de ekkora bunkó soha nem voltam,mint a kuzinjaid.Valószínűleg otthon nemigen foglalkoznak velük,nőnek,mint a dudva és inkább megengednek mindent,csak hagyják lógva a szülőket.Emellé meg igen dízses társaságba csapódtak,ami sokat nem javított rajtuk.


21/L

2015. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!