Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen váltotatni,...

Hogyan tudnék ezen váltotatni, egyáltalán miért változtam meg ennyire?

Figyelt kérdés

kezdek már a szüleim idegeire menni, hogy semmiben nem vagyok magabiztos, mindent visszaviszek a boltba , egy 2 ezer forintos kabátot nem merek megvenni a vaterán , de még csokit sem a büféből.

mindenre sajnálom a pénzt. Régebben nagy pénzköltő voltam, de mostmár olyan smucignak érzem magam emiatt

ha meg költekezek, ugy 20 ezer forintot ruhára, akkor nem az van benne, hogy de jó cuccokat vettem, hanem hogy már nincs meg a 20 ezresem, és mi mindenre költhettem volt

de semmi mást nemveszek magamnak a saját pénzemből.

Pedig nem is én keresem meg a pénzem. ( volt egy két eset, hostess, statiszta) de többsége a szüleimtől.

17/L


2011. aug. 5. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:
most is bátyjám apart nekem venni valamit, olyan fajta játékokat (számítógépes) amiket nagyon szeretek, de sajnálom az ő pénzét is kidobni, pedig aztán neki annyi van , hogyfhu....
2011. aug. 5. 14:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó felismerés, hogy nem akarod a pénzt fölösleges dolgokra kidobni.

Amire vàgysz arra ne sajnàld, de csak akkor ha tényleg szükséged van rà.

2011. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sumergo ***** válasza:
Kezdesz felnőni, és felelősséggel gondolkozni, emiatt nem kellene aggódni. Nemsokára megtalálod az egészséges egyensúlyt a pénzköltés és takarékoskodás között.
2011. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond. A mai világban jobb is, ha nem költesz felesleges dolgokra, sose tudhatod, mikor fog jól jönni, hogy nem verted el annak idején a zsebpénzedet.
2011. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!