Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változtam meg? Miért...

Miért változtam meg? Miért látom máshogy a dolgokat, mint korábban?

Figyelt kérdés

Mindig is rosszul voltam a túlságosan "nyálas-csöpögős" és túlzottan romantikus típusú férfiaktól. Úgy gondoltam nem bírnám elviselni őket, megfojtanának a szerelmükkel és nagyon hamar rájuk unnék. Túl könnyen kiismerhetőnek találtam őket és semmi kihívást, izgalmat nem láttam bennük. Volt ilyen típusú barátom max. 1 hónapig.

Tipikusan a rossz fiúk vonzanak. És már 2 éve élek egy ilyen típusú férfival kapcsolatban. Tele van izgalommal, kihívással, kiszámítatlan és vad és szenvedélyes. De mostanában egyre inkább irigylem azokat a barátnőimet, akiknek törődő és kedves párja van. Meglepetéseket kapnak, tudják hogy számíthatnak párjukra. Én még virágot sem kaptam soha, nem vagyok biztos abban hogy bármikor számíthatnék rá. Soha nem vitt el vacsorázni, romantikát még csak hírből sem ismeri. Nagyon önző és csak magával foglalkozik, persze mindemellett szeret, de csak a maga hűvös és távolságtartó módján.

Magányosnak érzem magam és szeretet hiányosnak. Pedig olyan kapcsolatom van, amilyet akartam?!

Barátnőim szerint én nem bírnám az olyan típusú pasikat, mint az ő párjuk. Úgyis rájuk unnék.

De akkor miért érzem ezt? Miért vágyok ennyire a kedvességre/ érzésekre/ romantikára?

24/N


2012. máj. 31. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb mindenkinek megjön az esze.
2012. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azért vágysz ezekre mert mindenki vágyik a szeretetre. lehet egy rossz fiú jó kaland és izgalom egy darabig, de hosszú távon a nők biztonságra vágynak, valakire akire lehet számítani és ezt te nem kapod meg.
2012. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen, főleg akkor ha az ember nem ismeri saját magát és nálad ez áll fenn. Arra pont jó ez a kapcsolatod, hogy felismerd, mégis csak a törődő férfiakat szeretnéd. Ez azért lehet mert aki nem csak magával foglalkozik és nem önző az talán hosszútávon "biztonságosabb" mert érzed a szilárd alapokat viszont a mostani kapcsolatod ennek pont az ellenkezője. Eddig lázadtál a sablon ellen, hogy romantika így,meg udvarlás úgy aztán házasság gyerek....mert ez

a sablon, de úgy látszik mégis ez kell a többségnek amivel nincs is gond, mert ha úgy vesszük így boldog az ember. Már ha jó párt választunk társunknak. Régen én sem tudtam eldönteni , hogy mit akarok, egyszer bejöttek a vagány, magányos farkas rossz fiúk akiket meg kell hódítani máskor meg a kis bugyuta férfiak jártak a fejemben , ezért átgondoltam, hogyan élném le az életem, milyen terveim vannak és mit szeretnék elérni majd ezek által kerestem társat magam mellé, ezért azt mondom ismerd meg önmagad és akkor tudod hogy mit akarsz, nem leszel bizonytalan. Lehet az a gond, hogy mikor romantikás fiúd volt akkor még fiatalabb voltál sokkal a 24 évednél, lehet tizenévesen, és akkor lázad a legjobban az ember, így csak bebeszélted magadnak ,hogy az neked nem jó, pedig mégis az volt.

2012. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez azért van,mert Te is vágysz egy megbízható emberre,aki szeret,és törődik Veled,ugyanakkor már szeretnél valaki mellett megállapodni is.Tehát mégiscsak a biztonságra vágysz,ezt pedig nem egy vad és önző ember mellett fogod megkapni,akármennyire is ezt szeretnéd.Az ember egyszer felnő,és kinyílik a szeme,Te pedig most,24 évesen jutottál el erre a pontra.Talán korábban még éretlen voltál,ezért gondolkodtál úgy,ahogy,és ezért buktál a rosszfiúkra.Viszont most már kezd benőni a fejed lágya.Szerintem Neked is egy gondoskodó partnerre volna szükséged,mint a barátnőidnek.

Amúgy elárulom,hogy én is ugyanolyan voltam sokáig,mint Te,kerestem a kihívást,aztán jó alaposan megütöttem a bokámat...Nemrég még a vad,szabad pasik vonzottak,de mostanában rájöttem,nekem nem ez való,én stabil párkapcsolatra vágyom,szerető társra,nem egy rideg macsóra.Most,25 évesen,a sokadik csalódás után nőtt be a fejem lágya.Talán most váltam igazán felnőtté.Szerintem Nálad is ez van.Egyébként rájöttem arra is,hogy az ilyen típusú pasik csak kalandozásra valók,másra nem.A komoly kapcsolatot felejtsd el velük,mert csak szenvedni fogsz! 25/N

2012. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A veszély és az izgalom csak egy ideig érdekes a legtöbb ember számára főleg fiatal korban (természetesen vannak, akik életük végéig keresik az izgalmat, de populáció többségére ez nem igaz). Azonban az ember változik, illetve sok esetben számára hamis kielégülést nyújtó tevékenységeknek hódol, jelen esetben adrenalin, izgalom stb., majd később rájön, hogy nem ez az élet. Előfordulhat az is, hogy valaki ebben éli ki saját maga megélni nem mert élményeit, mert vagy gyáva vagy nagyon alacsony önbecsüléssel rendelkezik. Tehát egyrészt lehet ösztönös, hogy valaki ezt szereti (a génjeiben), de az is lehetséges, hogy fejlődésének egy korai szakaszában olyan bántalmak, sérülések, traumák érték, amik ide vezették. Idővel felnő az ember és levetkőzi az ilyesfajta dolgainak egy részét, majd szépen rájön, hogy ami ellen úgy hadakozott sokkal boldogabbá tenné, csak túlságosan elvakult volt, hogy ezt anno meglássa. Azonban az is lehet, hogy csak mélyponton vagy valamiért és úgy érzed jól esne egy kis törődés, amit úgy érzed nem kapsz meg ebben a kapcsolatban. Van tapasztalatod arról, hogy milyen egy olyan férfival lenni, aki érzelmesebb és most eszedbe jutott, hogy azért nem olyan gáz az. Talán ezek lehetnek az okok, hogy most így érzel.
2012. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is kicsit hasonló változáson mentem át, pont egy kapcsolat közepén. Örülök neki, hogy az a kapcsolat ráébresztett arra, hogy mi is a fontos. Megváltoztam. Ez van. Felnőttünk. :)
2012. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te akartál rossz fiút, hát most ne sírj!


(ilyenkor jót kuncogok magamban és elégtételt érzek)

2012. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 24 évesen jöttem rá,hogy francnak se kell egy önző,kiszámithatatlan,egoita,romantikát nem ismerő rosszfiú.4 év után szakitottam.

Párom tipikus jófiú,tenyerén hordoz,kiszámitható,romantikus,(ma reggel szivecskés szendvicset kaptam épp),vacsizni visz,bújik,imád,én vagyok neki a legfontosabb.

És imádom,hogy ilyen,el tudom képzelni vele hogy együtt öregedjünk meg.


Pár éve még biztos voltam benne hogy ilyen tipusu férfitól falra másznék.De változunk.

Ahogy irta fentebb valaki: felnőttünk.


Lépj.

2012. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém húsz éves,tele romantikával és ha nem lenne től fiatal hozzád,akkor kölcsön adnám,és te is kölcsönadhatnád a tiédet,ha ő meg nem lenne túl idős hozzám...:')


17/L

2013. jan. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!