Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az életemmel? :' (

Mit tegyek az életemmel? :' (

Figyelt kérdés
Van egy okos és szép 4éves kisfiam.Akit 18évesen szültem.Az apjával azóta is együtt vagyunk.De,mára anyira elfajúlt a dolog,hogy a kisfiammal nem foglalkozik,velem ordít(mert hogy mien szar anya vagyok,meg hogy akármit csinálhatnék mert ugyse kellek senkinek stb.).Itthoni dolgokat pl.:fünyirás,fa vágás,polc furás én csinálom,mert ő 4napot dolgozik többibe meg.gnem ér rá(focizik,telefonozik,apjánál van).Dolgozni sajnos nem tudok mert senkim sincs aki segítene,oviba vinni-hozni,ahol dolgoztam 4órába ruhabolt megszünt,más lehetőségem nincs.Segélyt nem kapok.Nem akarok így élni,hogy a kisfiam azt nézi hogy veszekszünk,nem ien életet akarok neki.Nincs hova mennem.Néha már azt gondolom ha ien az élet akkor nem kérek belőle,de a kisfiam semiért nem adnám senkinek.:'(Van valakinek akármien ötlete,mit tehetnék.Kérem írja meg.Fontos lenne!
2015. aug. 30. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
senkid nincs?senki?szülők,tesók?valaki csak van:(
2015. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha már úgyis otthon vagy, legalább valami OKJ-t végezz el, ha másképp nem, levelezőn, amivel később el tudsz helyezkedni. Takarítani is eljárhatsz magánházakhoz addig, azt általában napközbenre szokták kérni. Próbálj meg egy kis pénzt félrerakosgatni. Ha van célod, és be tudod határolni, hogy mikor tudsz lelépni, meddig kell még kibírnod, teszel is a cél érdekében, úgy könnyebb elviselni.

Végső esetben keress anyaotthont, bár jobb lenne az első megoldás, ha kibírod még egy kicsit.

2015. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

levelező: hétvégén van oktatás.

Hétvégén el tudnál szabadulni?

2015. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Pasizz be!
2015. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Amikor nincs otthon szökj el!Van valami családtagod aki biztos befogadna 1-2 hétig!! :) :I
2015. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja . pasizz be. Illetve 24,éves korodik ingyenes képzések vannak estin. Keress egy esti sulit a kórnyéken és sird be magad vmelyik szakra mert.már kezdődik az év. Kapsz is diákot hozzá. Eltudsz menni diáknjnkára stb.
2015. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%-osnál a pont! pasizz be, ne áldozd az időd egy s* S**ggfejre.
2015. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 FüligJimmy88 ***** válasza:

[link]


Egy próbát megér. Félrelépéssel meg szerintem ne próbálkozz, lehet hogy megérdemelné a manus, de ha válásra kerül a sor a gyerekedet is elveszítheted. Pláne hogy neki van munkája, neked meg nincs. Inkább próbáld helyrehozni a viszonyotokat, nem tudom mennyire van elmérgesedve a helyzet, de ha már ott van az a csöppség is, meg kell próbálni, mert ő issza meg a levét a legjobban, ha rosszabbra fordulnak a dolgok.

2015. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gazdagmamiról, hadd ne írjam le a véleményemet
2015. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok.Jelentkeztem már esti sulira,de mindre azt monták fizetni kell érte,pedig nincs szakmám.Be pasizni jelenleg nem szeretnék.Jó lenne függetlenek lenni egyenlőre.Igyekszem félre tenni és munkát találni.Szüleim elváltak apura nem számíthatok,anyu meg messze lakik és neki a 2tesomra kell gondolnia mert még sulisok.Meg nem hiszem hogy 1-2hét nála ,,lakás" megoldás lenne.:-S
2015. aug. 30. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!