Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozik itt valaki otthon...

Dolgozik itt valaki otthon végezhető munkát? Ha igen mit és tényleg jó? Szeretnék én is de nembízok az internetes hirdetésekbe ha esetleg nektek már valamelyik bevált akkor megadnátok az elérhetőségeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját két kezemmel készített dolgokat árulom itt:


[link]


Havi 20-30.000 Ft-om folyik be így. Sajnos nagyon sokáig kerestem én is otthon végezhető munkát, de nem találtam semmit. Így fogtam néhány könyvet és megtanultam különböző technikákat. Így hétvégenként, amíg a picúr az apukájával játszik vagy hétköznap amikor alszik, barkácsolok. Tudom nem klasszikus értelemben vett otthon végezhető munka, de ez is hozhat pénzt.

2010. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Én fordító vagyok, ami eleve otthoni munka. Neten jön az anyag, neten küldöm az elkészült anyagot, átutalással kapom a pénzt.
2010. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus vagyok, otthoni laptopról fellépek a céges hálózatra, telefon is IP alapú, így gyakorlatilag mindent tudok otthonról végezni. Két-három hetente be kell mennem egy megbeszélésre a központba, de amúgy minden a neten folyik.
2010. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én hírdetéseket olvasok különböző oldalakon. Nekem bevált!:))
2010. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!