Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebbol mi fog kisulni?

Szerintetek ebbol mi fog kisulni?

Figyelt kérdés
En egy fiatal lany vagyok a parom 12evvel idosebb,es 2es fel eve vagyunk egyutt,voltak gondok,vannak es lesznek is.Fel eve ezen ragodtam,hogy koltozzek e vagy sem,erre mot megtettem,e jol is erzem magam az uj helyen.a parom rengeteget dolgzik,e a hetvegek iszogatassal teltek,ugy ertem o csinalta,mert ez neki a pihenes,nem voltak romantikus 7vegek.En meg mentalis beteg vagyok,mar lassan 2eve...es sanos elegge sok hulye tunetet produkal idorol idore,en nagyon szeretem parom,de a szerelem az igazi az sohasem tudott kialakulni kozottunk ugy erzem.kulfoldon lakunk igy kicsit nehezebb minden.O az utolso napunkon emlegette ,hogy majd szerete egyszer gyereket tolem,es,hogy mas no nem kell neki,de en meg nem tudok igy normalis eletet elni,es mostis lehet visszakell mennem tappenzre,mert ma is rosszul vagyok,remegek,fajnak,gyengek a karjaim,gyorsabb a szivem,faj a gyomrom,pedig tegnap semmi bajom nem volt,ugyhogy nem szamitottam erre!Eppen emiatt is jobb igy,de viszont ugy beszeltuk meg,hogy heti 2szer ott alszom,es osszebujunk is,mert szeretjuk egymast.Szerintetek normalis volt a reakciom,hogy inkabb kulon koltoztem?amugy is tartozom mar penzzel is ,mert sokaig tappenzen is voltam.Szerintetek valaha meggyogyulok?Es mit tegyek,hogyha a visszakoltozessel allna elo?Mondjam el neki,hogy nem tudok normalis eletet elni egyenlore,es ,hogy ugy erzem kulon jobb?Arra is gondoltam,ha ezzel jonne,megmondanam,hogyha akarja szakitsunk,de en nem tudok egyutt elni,addig amig rendbe nem jovok,mert ez igy igaz!itt konnyebben fizetem a lakbert,meg fogok igenyelni segelyt.Koszonom a segitseget!A lenyeg az,hogy szerintetek van esely arra,hogy megvar engem,vagy inkabb felejtsem el egyenlore a parkapcsolatot?
2010. márc. 10. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh!!!Nem gondolod, hogy ez a mentális probléma összefüggésben van a ti kapcsolatotokkal? Csapongsz, holott nem szereted igazán, csak kell egy bizonyos kapaszkodó, mert kint élsz, és ugy érzed ő az egyetlen szalmaszál. Hát nem! Üljetek le egy komoly beszélgetésre. Légy őszinte hozzá, neked most nyugalomra van szükséged, és ne erőltessetek semmit. Ne tervezzél előre, nincs értelme, élj a mának, a jövő még előtted van.
2010. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te jól gondolkodsz magatokról. Jobb neked egyenlőre egyedül, magadra, és a gyógyulásodra tudsz koncentrálni. Az is jó, hogy voltál vele együtt is, megpróbáltad a párban élést, ne aggódj, vagy meghozza az élet később is, vagy vele, vagy mással. Csak gyógyulj meg és próbáld magadat minél jobban fejleszteni érzelmileg, szakmában, tanulásban, esetleg zenében, vagy más művészeti ágban, amire van lehetőséged.
2010. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valazokat!Es 3.valaszolo,koszonom, a biztatast,mindigis eretten ralattam a problemakra hala istennek!Es szerintem is most igy a legjobb!Nem terhelhetek mast is a bajommal,van eleg gondja masnak is,es en igy jobban erzem magam!:-)
2010. márc. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!