Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy 3 éve nem...

Hogy lehet az, hogy 3 éve nem volt 1 kapcsolatom se? Én vagyok a rendkívüli? 23/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, mások szerint inkább szép. Normálisan öltözködöm, semmi extra nincs rajtam, egy átlagos lány vagyok. Ami a természetemet illeti, zárkózottabb (de nem túlságosan) nem akarok sehol a középpontban lenni, de azért könnyen barátkozok. Igaz, kicsit válogatósabb vagyok pasik terén, de azért úgy gondolom nem teszem magasra a mércét. Egyszerüen nem jövök össze olyannal aki nem vonz. De igazából én sem vonzok senkit úgy látom...

Régebben nagyon sokat jártam bulizni is, de senkivel nem hozott össze a sors. Hiába sugároztam magamból a nyitottságot, mosolyogtam és hát... mindenki elment mellettem, mindig.

Egy pici faluban lakom, szóval közösségi programok meg ilyesmik kilőve. A munkahelyemen is mindenki kapcsolatban van. Próbálkoztam ismerkedni a chaten, voltak is találkák, de semmi...

Már kezdek teljesen összeomlani emiatt. A környezetemben is már szégyenlem hogy én ilyen kis egyedülálló vagyok évek óta. Jó lenne már valakihez tartozni, szeretni és szeretve lenni. Ja, és nem szeretnék görcsösen párt találni, szóval várok-várok, nézelődök, de semmi. Teljesen elment a kedvem mindentől.

Ez mostmár mindig így lesz? Miért van ez így? Mit tegyek? köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 10. 18:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%

Az természetesen a Te magánügyed,és nem is azt mondom,hogy nem kívánom azt,hogy mindenki találja meg a párját,sőt!Ha annyi idősen találod meg,hát annyi idősen találod meg,de az esélyek évről évre fogynak.Az ember az idő múlásával kiöregszik bizonyos dolgokból.Ezzel csak azt szeretném mondani,hogy bár egy életünk van,amit ki kell használni,de az sem mindegy,hogyan éljük le.Fiatalon természetes,hogy az ember bulizik,és válogat.Azonban a válogatásnak is van egy bizonyos határa.Egyértelmű,hogy az alacsony,görbelábú pasi nem mindenkinek jön be,viszont az is tény,hogy nem biztos,hogy a magas,facér,jóképű gyárigazgató emberileg egy dekányit is jobb nála,arról nem is beszélve,lehet,szóba sem áll Veled.

Mindezt tényleg nem rosszindulattól vezérelve írtam,de mindenben tudni kell a határokat.Az igényesség,és a válogatósság köszönőviszonyban sincs egymással,mert az egyik racionális viselkedés,a másik meg már a nagyképűség felé tendál.Arany középút,és kitartó keresgélés,talán ez a megoldás. (Ezzel most senkit nem akartam minősíteni,mielőtt valaki magára venné,általánosságban írtam.)

2010. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... mindegyikőtöknek tudok igazat adni, és tényleg nagyon sok olyan gondolat, tanács íródott meg a válaszolók soraiban, amikkel én tisztában vagyok, és sajnos azért vagyok elkeseredve, mert még ezek tudatában sem sikerül megtalálnom a foltomat. Ezért kérdezem, csak velem van ilyen vagy mással is? Látom mással is, de engem ez már nagyon-nagyon zavar... és boldogtalannak érzem magam.

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 11. 21:02
 23/30 anonim ***** válasza:

Én 32/L vagyok, tökegyedül évek óta.

Azt hiszem, már nem is jön senki, nem vagyok hozzá elég csinos, magas is vagyok, van is némi plusszom, és szemüveges vagyok.

Gyűlölöm a nagyképű libák megjegyzéseit, akik bármit megtennének, nehogy két órát egyedül kelljen tölteniük, és folyton azt mondogatják, aki ilyen külsejű, mint én, annak sohasem lesz senkije, és hogy az én hibám...

Átkozottul nehéz beletörődnöm, és feladni az álmaimat úgy, hogy közben meggyőzően hazudjam, nem is akarok párt és gyereket.

Én nem tudom, miért nem nézi senki, hogy egy lány nem csak egy báb, hanem egy élőlény is??? Hát tényleg egyedül a szépség a fontos? Én jó fej vagyok, érdekes gondolatokkal, érdekes egyéniséggel, és nagyon-nagyon, szenvedélyesen szeretem az életemet. Okos is vagyok, többszörösen maximális iskolai végzettséggel. Oké, csúnya vagyok, de hát a férfi sem báb, hogy csak a külseje számítson, nem igaz? Biztos van lelke is, és nem lehet az, hogy mind vaksi és ostoba, aki nem veszi észre a lányt a szemüveg mögött, ugye?

Hinni kell ebben. Én akarok hinni.

Valami értékes munkát találni, olyat, hogy ha már egyedül kell leélni az életet, ne mondhassam majd 70 évesen egy öregek otthonában magányosan döglődve, hogy teljesen értelmetlen volt minden. Ha már nem kellek egy férfinak sem, a nők meg lesajnálnak és lenéznek ezért, végtére is egyedül is lehet tartalmas az élet, és akkor sem érdemes öngyilkosnak lenni, mert ha nincs is senki, akivel megosszam az örömömet, attól még megtehetem, hogy örülök és szeretek, csak nem szabad önsajnálni, ha nincs viszonzás.

2010. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%
Jajj, én szívesen adnék nektek az "udvarlásból"- nekem már kezd nagyon terhes lenni. Pedig nem tartom magam valami nagy számnak. Valószínűleg a kisugárzás a nyitja az egésznek; mikor 10 évvel ezelőtt minden nap azon depiztem, hogy a kutyának nem kellek, hát nem is nézett rám a fene se.Aztán úgy döntöttem, hogy mindenki le van tojva nagy ívben, azóta szívlapáttal kell elcsapkodnom magamtól a fickókat. Képzeld el milyen kínos, tanítok és ott is ugyan ez a szitu- mindig kellemetlen helyzetben vagyok a hősszerelmes tinik, meg a házasságba belekeseredett tanerők miatt. Ez meg a másik véglet. Inkább ne kellenék senkinek -.-"
2010. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

De mégis hogyan csinálod???

Írd meg légyszi! :)

2010. márc. 12. 18:13
 26/30 anonim ***** válasza:
Az én- kép lehet a titok kulcsa. Régebben 15kilával több voltam. Nagy sejehejjal "áldott" meg a természet. Álandóan ezen problémáztam. Rosszul éreztem magam, zsákruhákat hordtam, mindig lefelé rángattam a felsőm, hogy biztos ne látszódjon. A zavarom valahogy másokra is kihatott. Mindenki a nagy fenekemmel cikizett. Mire fősulira mentem már csak 48 kiló voltam az 170centimhez. Az orvos alultápláltank minősített. Új arcokkal voltam körbevéve; akik változatlanul nagy s..ggűnek becéztek. Pedig szinte csont-bőr voltam. Tudod miért? Mert az én-képem nem változott,hiába fogytam le. És ezt a srácok valahogy "levették".Ennek már hat éve, most 55kg vagyok, s nem érzem azt, hogy torz, vagy dagadt lennék. Sőt, jól érzem magam a bőrőmben! Nem feszengek ha egy férfi megszólít. Nem érzem, hogy veszteni valóm elnne. Vidám vagyok, picit őrült- de jó értelembe véve természetesen :)) És ezt látják mások is- ahogy én látom magam. Teljesen el kell fogadni magad és minden megoldódik. Biztos nincs semmi, ami zavar? Egy tulajdonság, külső jegy stb... ami miatt nem tudod 100% ig magadat adni?
2010. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a külsőmmel, persze vannak hibáim, de elfogadom magam olyannak amilyen vagyok. Nem vagyok sem kövér, sem sovány, magas és alacsony sem. Átlagos vagyok, az arcommal sincs gondom. Amit nagyon szeretek magamban az a hajam. Arra sok dicséretet kapok. :)

Lehet hogy a természetemen kéne változtatni, tudok bunkó lenni mert hangulatember vagyok... Ja és soha nem mernék kezdeményezni egy pasinál.

2010. márc. 14. 10:50
 28/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszod írhatsz még, várom. :)
2010. márc. 14. 10:51
 29/30 anonim ***** válasza:

Én a " válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-10 19:40" vagyok.


Persze, fontos a külső is, de ha nem vagytok egy hullám hosszon, nincs miről beszélgetni, akkor megette a fene. Csak azért, hogy ne legyek egyedül, menjek hozzá az első jöttmenthez, aki az utamba kerül?


Sokan azt sem tudják elfogadni, hogy a nőnek vannak céljai, s nem csak dekorációnak van. A nő nemcsak anya és feleség szeretne lenni egy kapcsolatban, hanem társ, barát, NŐ.

S ezt nem mindig kapja meg. Ugyanakkor gondolom, hogy a férfiaknak is vannak elvárásaik egy kapcsolattal szemben, s ha a két fél igényei nem találkoznak, akkor nem érdemes harcolni, mert nem lesz jó a kapcsolat.


Sokan piszkálnak, hogy na, van-e már valakid, mikor lesz már lagzi stb. De eddig mindig voltak problémák, amelyeket fontosabbnak tartottam mint egy párkapcsolatot. Szóval, ha így nézzük, én vagyok a hibás, mert mindig mások voltak az igényeink.

Igen, néha az igényeinket lejjebb kell adni, de ez ne jelentse azt, hogy kifordulunk önmagunkból.

Sosem vártam világhírességekre, a földön élek, de úgy gondolom, hogy idővel mindenki megtalálja a párját. Ha pedig nem, akkor biztos lesz más, amiben értékesekké válhatunk.


De én remélem, hogy nem is olyan sokára mindenki ajtaján bekopog a szerelem.

2010. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Természetesen nem,legyenek igényeid,elvárásaid.Viszont mindenkinek vannak olyan hibái,amik még tolerálhatók.

Elhiszem,és meg is tapasztaltam,hogy manapság a hűségre képes,normális,odaadó ember egyre kevesebb,és nehéz megtalálni a párodat.Természetesen a szerencsén is múlik.

Kívánom mindenkinek,hogy találja meg a párját! (Én írtam a Brad Pittet-es választ is.)

2010. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!