Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy 3 éve nem...

Hogy lehet az, hogy 3 éve nem volt 1 kapcsolatom se? Én vagyok a rendkívüli? 23/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, mások szerint inkább szép. Normálisan öltözködöm, semmi extra nincs rajtam, egy átlagos lány vagyok. Ami a természetemet illeti, zárkózottabb (de nem túlságosan) nem akarok sehol a középpontban lenni, de azért könnyen barátkozok. Igaz, kicsit válogatósabb vagyok pasik terén, de azért úgy gondolom nem teszem magasra a mércét. Egyszerüen nem jövök össze olyannal aki nem vonz. De igazából én sem vonzok senkit úgy látom...

Régebben nagyon sokat jártam bulizni is, de senkivel nem hozott össze a sors. Hiába sugároztam magamból a nyitottságot, mosolyogtam és hát... mindenki elment mellettem, mindig.

Egy pici faluban lakom, szóval közösségi programok meg ilyesmik kilőve. A munkahelyemen is mindenki kapcsolatban van. Próbálkoztam ismerkedni a chaten, voltak is találkák, de semmi...

Már kezdek teljesen összeomlani emiatt. A környezetemben is már szégyenlem hogy én ilyen kis egyedülálló vagyok évek óta. Jó lenne már valakihez tartozni, szeretni és szeretve lenni. Ja, és nem szeretnék görcsösen párt találni, szóval várok-várok, nézelődök, de semmi. Teljesen elment a kedvem mindentől.

Ez mostmár mindig így lesz? Miért van ez így? Mit tegyek? köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 10. 18:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én 27F utoljára 24 évesen volt bnőm (tudom nagyon gáz) de sajnos a hátam mögött összejött egy sráccal és azóta egyszerűen nem merek belekezdeni komoly kapcsolatba pedig lenne kivel, de mégse merek :(
2010. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én 31 éves vagyok, van egy 7 éves gyerekem. Átérzem a helyzeted, mert én is így vagyok. Irigykedve nézem a párokat...
2010. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a problémáddal. Én például azért nem akarok belemenni egyelőre egy kapcsolatba sem, mert jelenleg munkanélküli vagyok és először az életemnek ezt a momentumát szeretném rendezni. (persze, ha jönne a szerelem, akkor nem mondanék nemet, csak nem vagyok most rástartolva a témára.) Mert nekem fontos az egzisztencia is.

Persze közben nyitott szemmel járok a világban! S szerintem abszolút nincs okod az elkeseredésre. Lehet, hogy a húszas éveink második felében csökken a lehetősége annak, hogy az ember párt találjon, de nem lehetetlen.


Egy időben én is rá voltam görcsölve a témára, mindenféle internetes keresőn is regisztráltam, de rájöttem, ha a JóIsten szán nekem valakit, akkor majd megtaláljuk egymást. Ha rágörcsölsz, akkor úgysem lesz.


Egyébként nem gondolkodtál a környezet változáson, vagy valamilyen új hobbi keresésén? A közeli városban biztos van valami lehetőség. Vagy barátokkal bicajozni, túrázni, keresni egy kézműves vagy akármilyen szakkört, ami érdekel.


Sok sikert kívánok neked és ne keseredj el! Én sem teszem!


26 L

2010. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Komolyan gondoljátok, hogy egy 23 éves lánynak meg kell alkudni????

Én 34 évesen már 4 éve voltam egyedül. Szerettem volna párt magamnak,de valahogy nem jött össze. Aztán sikerült megtalálnom a páromat, és 2 éve szerelemben vagyunk.

én aztán kétségbeeshettem volna, és megalkudhattam volna, de nem tettem. Neked sem ajánlom. Nagyon fiatal vagy még, előtted áll még szép szerelem.NE keresd, és akkor rád talál.

2010. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A megalkuvás,meg az igények lejjebb tornászása nem egyenlő egymással.Várhatom én 30 éves koromig Brad Pittet ölbe tett kézzel,csak hát ugye az esélyeim szinte közelíteni fognak a nullához.Néha a nózinkat lefelé is irányíthatjuk,a földi halandók felé.
2010. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor leírnád esetleg azt is hogy mit tegyek? Mert én már 3 éve csak várok- de nem ölbetett kézzel!
2010. márc. 11. 09:05
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. márc. 11. 09:06
 18/30 anonim ***** válasza:
Én voltam az első és harmadik válaszoló is,adtam Neked tanácsot.Nem Neked válaszoltam,vagy nem csak Neked.leírtam már többször,mit tegyél.Mindemellett ez a véleményem.
2010. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
21 éves fiú vagyok. 3 éve nincs barátnőm, komoly kapcsolatom sem volt, és esély sincs rá, hogy legyen. Szóval nem vagy egyedül.
2010. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én voltam az elején a 26.L aki válogat és nem megalkuvó. És lepontoztatok, pedig igazam van.


nem Brad Pittre várok.


De amikor egy csúnya, alacsony görbelábú pasi mondja nekem, hogy fogom én még lejjebb tenni.....lehet, de had én döntsem már el!

És ha 30 évesen találom meg azt, akit nekem szánt a sors?!

2010. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!