Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy 3 éve nem...

Hogy lehet az, hogy 3 éve nem volt 1 kapcsolatom se? Én vagyok a rendkívüli? 23/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, mások szerint inkább szép. Normálisan öltözködöm, semmi extra nincs rajtam, egy átlagos lány vagyok. Ami a természetemet illeti, zárkózottabb (de nem túlságosan) nem akarok sehol a középpontban lenni, de azért könnyen barátkozok. Igaz, kicsit válogatósabb vagyok pasik terén, de azért úgy gondolom nem teszem magasra a mércét. Egyszerüen nem jövök össze olyannal aki nem vonz. De igazából én sem vonzok senkit úgy látom...

Régebben nagyon sokat jártam bulizni is, de senkivel nem hozott össze a sors. Hiába sugároztam magamból a nyitottságot, mosolyogtam és hát... mindenki elment mellettem, mindig.

Egy pici faluban lakom, szóval közösségi programok meg ilyesmik kilőve. A munkahelyemen is mindenki kapcsolatban van. Próbálkoztam ismerkedni a chaten, voltak is találkák, de semmi...

Már kezdek teljesen összeomlani emiatt. A környezetemben is már szégyenlem hogy én ilyen kis egyedülálló vagyok évek óta. Jó lenne már valakihez tartozni, szeretni és szeretve lenni. Ja, és nem szeretnék görcsösen párt találni, szóval várok-várok, nézelődök, de semmi. Teljesen elment a kedvem mindentől.

Ez mostmár mindig így lesz? Miért van ez így? Mit tegyek? köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 10. 18:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Semmi rendkívülit nem kell tenned. Éljed az életedet, mint eddig, légy nyitott és jókedvű. Rád fog találni a szerelem.
2010. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De 3 éve ezt csinálom. Azért köszi.
2010. márc. 10. 18:08
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen,jól mondod,egyetlen boldogság van az Életben:szeretni,és szeretve lenni.Először is nem szabad elcsüggedni,meg elkeseredni 23 évesen,mert fiatal vagy még,de azért a saját hibáidból is tanulhatsz mindig valamit,és elindulhatsz a változás útján.Itt arra gondolok,hogy ha eddig egy konkrét fiú típus tetszett Neked,akkor most olyanokra is ,,vadássz",akiket eddig valamiért mereven elutasítottál.Vagy lejjebb teheted a képzeletbeli lécet.Sajnos tökéletes ember,meg herceg fehér lovon csak a mesében van.

Munkahelyen,szórakozóhelyeken,cukrászdákban,kávézókban,szomszédos településeken biztosan akad facér férfi.Az nagyon jó,ha mosolyogsz,de arra ügyelj,hogy ne lássák Rajtad,hogy görcsösen akarsz párt találni.Akkor nem fog sikerülni.Csak lazán,és nyitottan.

Ennyit tudok írni most Neked.Remélem,sikerülni fog párt találni!

23/L

2010. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De hiába van facér pasi, teljesen mindegy, senkinek nem kellek. Tényleg köszi a tanácsot, aranyos vagy, de én akkor sem értem miért van ez így, nincs konkrét pasi típus aki tetszik, csak fogjon meg. Nincsenek nagy elvárásaim.
2010. márc. 10. 18:14
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom,talán lehet,hogy észre sem veszed,de kívülről jégkirálynőnek látszol,olyan a kisugárzásod,ilyesmik.Minden esetre az igenis jó pont,hogy mosolyogsz,vidám vagy.Ha úgy gondolod,nem szégyen kezdeményezni,akár haveri alapon kezdeményezni.Ha eddig picit visszahúzódó voltál,akkor ezután próbál megmutatnia másik oldaladat is,légy bátrabb,szókimondóbb,persze csak finoman.Ha eddig sportos,kényelmes ruhákban jártál,akkor stílusváltás,magassarkú,smink,stb.Eddig nem mertél idegenekhez közeledni?Próbáld ki,semmi vesztenivalód nincs.Eddig meghúzódtál a háttérben?Ideje kilépni a,,rivaldafénybe".Sokáig lehetne tanácsokat osztogatni.A legfontosabb,hogy ne add fel.Tudod,én néha mit kívánok?Bár ne választottam volna olyan hamar az elkötelezettséget a szabadság helyett!Aztán megbánom,hiszen megvan mindenem.Kívánom,hogy Neked is sikerüljön!
2010. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Én sem vagyok éppen csúnya de válogatós az igen. Te is az vagy, mert van egy férfi-elképzelésed (külső+belső), és alább nem adod. Ez így is jó!!!

A másik fontos: sok embernek csak azért van kapcsolata, hogy legyen. Hát köszi, én ebből nem kérek. Inkább várok még 5 évet de olyan legyen a párom, akit képes legyek szeretni tisztelni, az emberségéért, és fordítva ő is engem!

Azért nem ismerkedek, hogy együtt legyek valakivel 1-2 évig, azt szeva.

Addig sem unatkozom, én 26 L vagyok és mégsem omlottam össze, sőt, jól érzem magamat!


Higgyél nekem, sz*rd le hogy kinek kellesz, kinek nem, előbb -utóbb úgyis megtalálod a foltodat!

Ha meg nem, akkor jobb egyedül élni, mint egy rossz kapcsolatban!

2010. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg a Földön kell járni,mert a fiatalságod hamar elszalad,és könnyen aggszűzzé,sőt,vénlánnyá válhat az ember. Ezt most nem rosszindulatból írtam,de miből gondolod,hogy Benned nincs hiba?Én sem pályázok topmenedzser pozícióra,ha tudom,hogy nem az én szintem!
2010. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Én 21 éves lány vagyok, szintén a te cipődben járok. :)

Én sem kezdek csak azért valakivel, hogy legyen párom, a felhozatalból viszont egy sem tenne boldoggá. A 26 éves csajnak igaza van.


Én is csak olyanoknak kellek, aki nekem nem kell, de nem érdekel, néha szar , de várok türelmesen.

És nem azért mert nagyképűek lennénk. Én pl sak egy okos, kedves pasit akarok. Az első feltételnek a mai fiúk 90%-a nem felel meg. Azt hiszem ez nem magas léc, a hűségről már ne is beszéljek. :)


Fel a fejjel, nem vagy egyedül.

2010. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Azért aki 26 évesen még vár,az akár egyedül is maradhatna,ha nem ,,alkuszik meg".Nem akarok senkit sem megbántani,de legyünk már magunkkal szemben is kritikusak,ne csak a fiúkkal szemben!Igenis,magas a mérce sok esetben,és nem hiszem el,hogy a férfiak 90%-a nem felelne meg semmiféle kritériumnak!lehet még hosszú évekig válogatni,de ennek is van azért határa,mert bizonyos kor felett az ember esélyei drasztikusan csökkennek,és már nem annyira könnyű párt találni,mint mondjuk például 25 éves korig.
2010. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Utolsó neked van barátod?
2010. márc. 10. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!