Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehet olyat egy szülő, ami...

Tehet olyat egy szülő, ami miatt megérdemli, hogy a gyereke ne foglalkozzon vele?

Figyelt kérdés
Ha te ilyen gyerek vagy leírnád miért döntöttél így?
2010. márc. 10. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem mindegy, hogy szülői ház vagy terror háza. Évek kelletek, hogy újra nem ordítva ébredjek.
2010. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehet. De nekem az is eszembe jutott hogy nem csak utálat miatt lehet nem foglalkozni a szülőkkel. Mert mi van ha én a világ másik végén akarok élni? Nem szabad elmennem mert a szüleimmel kell foglalkoznom, nem élhetem az életem? És oké, hogy írok nekik levelet meg telefonálunk, de az azért nem olyan foglalkozás. Szóval nem csak rossz élmény miatt lehet. De azzal is simán, sok gonosz szülő van a világon.
2010. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
2.- nak. Nem, én a "gyerek" vagyok, aki ezen gondolkozik!
2010. márc. 10. 18:29
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

tegyük fel, hogy felnevelt egyedül, de most mindenben csak akadályoz, nem mondja ki, de a föld alá kíván, nem akarja, hogy elköltözzek, de ha maradok hát húzzam meg magam. A kenyeren kívül mindent te veszel, a rezsibe is bepótolsz és a fejedhez vágja azt a kiló kenyeret, amit megvesz, de te nem eszel belőle. Ha a párod jó ember és azért dolgozik, hogy minden meglegyen, de őt ez zavarja, így hát mindent mond rá teljesen alaptalanul, a gyerekedet ellened akarja fordítani(persze nem tudja és nem is elég nagy hozzá a gyerek), mindemellé elég gyakran a pohár fenekére néz. Ha nem szólnál hozzá egy rossz szót sem és direkt provokálna és mindennap ugyanazokat a hüleségeket vágná a fejedhez...Ebben az esetben Te foglalkoznál vele??? Pár nap múlva költözünk, Itt vagyunk a házában, de csak mert nem jött ki anyagilag és segítenünk kellett neki.

Bűntudatom van, mert szeretem, de elegem van abból, hogy kikészít direkt idegileg(főleg, hogy ezt érzi a gyerek is)

2010. márc. 10. 18:40
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
figyelj én elkövettem azt a hibát hogy újabb és utolsó esélyek sorozatát adtam meg,mert úgy éreztem hogy lehet én látom roszul a dolgokat,lehet neki van igaza stb.de rá jöttem nem szabad hagyni hogy tönkre tegyék az életem,és le kell zárnom,minden kapcsoltatot meg kell szüntetnem,mert másképp nem lessz nyugtom,gondolom nyomós okod van és fáj ezért vacilálsz de sajnos van olyan amikor le kell!
2010. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!