Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a Férjemet...

Mivel lepjem meg a Férjemet 40. születénapján?

Figyelt kérdés
A meglepetésparti gondolatától is rosszul van, sőt szabadságot vett ki aznapra, így otthonra semmi meglepetést nem tudok szervezni. Kamaszkoráig jégkorongozott, a mai napig imádja, viszont mire a szülinapja lesz (május), már vége a bajnokságoknak, így a hokimeccs ötlete is kiesett. Anyagi keret max. 20ezer forint, ebbe egy wellness-hétvége nem fér bele. :-( Segítsetek légyszi! Igazából nem az ajándék a kulcsszó, hanem a különleges élmény.
2010. márc. 10. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Két 20 évest , egy órára, az belefér a pénzedbe, és a férjed booldog lesz.
2010. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Egy kettesben eltöltött vacsora? Vagy egy gokartozás?:D viccesn kívül!

Én amióta kipróbáltam, állandóan abban ülnék!

Lehet ,furcsának találná, de az élményt sosem felejtené el. :) vagy kérj tanácsot a legjobb barátjától. Ő biztos tud segíteni. ;)

F/24

ui: az ilyenekből nem lehet kinőni! :D

2010. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

ma 10:51


:D :D

Hogy nekem ez nem jutott eszembe! (előző vagyok)


Igaza van a Kedves válaszolónak, az gokart a 2. helyre szorult vissza ! :D

2010. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek: ötletes!:-) Bár hozzátenném, a Férjem lesz 40, nem én. Tehát a 20 év nem olyan nagy kunszt.:-)


Másodikra: a vacsorát már beterveztem, a gokart tetszik, bár egy csomót járunk jó időben bobozni, néha egy-egy gokart is volt már. NÉztem a Ferrari tesztvezetés, de brutál ára van. A legjobb barát jó ötlet, gyerekkoruk óta barátok, megkérdezem! Köszönöm!

2010. márc. 10. 10:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Aquaworld? Vannak jó medencék, csúszdák, szaunák. Hétköznap nincsenek is olyan sokan.
2010. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vidd el sétarepülésre. Felejthetetlen élmény.
2010. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és ha elvinnéd jégcsarnokba, ahol várnák az ismerősei, egy torta, és a hangosbemondó a boldog szülinapot játszaná... forraltbor ilyesmi...
2010. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy serleg a legjobb férj felirattal. Az tetszene neki sztem :)+ Egy termálfürdőben egy nap, masszázzsal, szaunával kis lazulás. Ehhez olyan sok idő sem kell, csak 1 szabadnap. Este meg tudod mi jönne :P
2010. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez a jégcsarnok dolog nagyon jól hangzik. Már megtaláltam az öreg edzőbácsi elérhetőségét (kérdés, hogy így 20 év távlatából emlékszik-e még a Férjemre). De itt elakadtam... Gondoltam egy kis játékra a régi csapattársakkal, de mindenki szanaszét van, és nem is tartja velük a kapcsolatot. Így aztán én sem tudom, kik azok.

Meg hát ugye nem akar nagy partit sok vendéggel, ragaszkodik a szűk családi körhöz.:-(

2010. márc. 10. 11:59
 10/12 A kérdező kommentje:
11.55! Tudom!:-D
2010. márc. 10. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!