Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem enged sehova! Mit...

Anyu nem enged sehova! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Anyu sehova se enged, nem bizik bennem es meg csak indokot sem adtam ra. Mar 16 eves vagyok es a nyaraim egyszeruen borzalmasak. Itthon nincsenek baratnoim, de a gimisek nem olyan messze laknak tolem.Nem enged el a baratnom szulinapjara, vagy Debrecenbe fagyizni egy baratnommel vagy esetleg moziba. Sehova sem. Ezen a nyaron, meg csak a bizonyitvanyomert sem mehettem be. Jo tanulo vagyok, olyan 4,5-os atlaggal. A nyaraim egyszeruen borzalmasak, mert nem megyunk sem nyaralni, de meg csak a kozeli folyora sem es egyedul persze nem mehetek ki. Minden nap bent vagyok a szobaban es a telefonomat nyomkodom es volt olyan, hogy direkt nem toltottek fel, igy meg netem sem volt. Teljesen elzarnak a kulvilagtol. Feher vagyok, mert alig vagyok a napon es mindig mondjak, hogy csak bent kuksolok a szobaban, de mit csinaljak odakint? Mar tobbszor is probaltam beszelni errol anyuval, de o sohasem ad egy indokot, hogy miert nem enged. Nez ki a fejebol, mig en elmondom, hogy borzalmas az egesz, o meg csak szotlanul ul es varja, hogy befejezzem. Ilyenkor mindig kiborulok es hisztizek, de ez sem segit. Volt olyan, hogy kikaptam tole e miatt. 16 evesen!!!!

A legnagyszerubb otlet, amit valaha tettem, az az, hogy kollegiumos lettem. Igy 9 honapig megszabadulok toluk. De a nyar az, amit nem kene kihagyjak. Hiszen ilyenkor meleg van meg minden, de en meg megposhadok a szobaban. Es ha majd a suliban megkerdezik, hogy telt a nyaram, mondhatom azt, hogy szornyen. Elegem van a szuleimbol!! Mit tegyek, hogy elengedjenek?


2015. aug. 20. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Harcold ki..

Kérdezd meg tőlük: Anya, apa.. ti 16 évesen mit csináltatok? egész nap a szobában ültetek?

Amúgy meg fogod magad, és elmész otthonról.

2015. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ha nem reagál arra hogy normálisan elmondtad neki mi a gond és hogy már 16 vagy nem óvodás akkor vagy nagyon félt és szeret vagy pikkel rád ha az van hogy nagyon félt akkor kérdezd meg hogy úgy jó e neki H mondjuk együtt bementek a fórumba Debrecenben es ott találkoztak a barátnőddel ti sétáltak egyet esetleg isztok egy kapucsínót míg ő elmegy

Ott bevásárolni vagy sétál egyet külön tőletek vagy ha megengedi hívd át a barátnődet nézzetek filmet vagy valami

2015. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

#1-esek kicsit el vannak szállva maguktól.


"Harcold ki..

Amúgy meg fogod magad, és elmész otthonról."


Ez a szigor nagyin túlzás, de ha a gyerekem elkezdne "harcolni", akkor nézne utána nagyokat :)


Lelépni meg nem tud, mert kiskorú.


Már megint egy nagyon kakas 14 éves gyerek írdogál.

2015. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen pont ez a baj #3, hogy jol kikapnek ha elmennek. Nem feltesrol van itt szo, tudom, hisz ev kozben van, amikor hetvegen a koliban maradok es nem szolnak erte. Olyan erzes, mintha azert nem engednenek, merthogy legyek otthon. Ez meg hulyeseg. Nincs is itthon ram szukseg, hisz reggeltol estig csak lustalkodok. Eszre se vennek, ha nem lennek itt.
2015. aug. 20. 01:39
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Na majd néznek nagyot a szüleid, mikor nagykorú leszel, és köszönés nélkül lelépsz, és többé az ajtót se nyitod rájuk.
2015. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szüleid nem dolgoznak? Ha igen, lépj le a munkaidejükben.
2015. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat igen, hamar elkoltozok, az tuti. Es nem dolgoznak :/
2015. aug. 20. 09:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes szüleid vannak. Nálunk pont fordított a helyzet. Küldenek el, hogy ne üljek mindig otthon. Legyek emberek között, legyek a napon, barátkozzak.
2015. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as..

Nem egy 14 éves kakas írdogál, köszi.

De ez nem egészséges egy 16 éves gyereknek, hogy még a suliba se mehet be a bizonyítványért..

Nem mehet sehova nyáron még a barátnőihez sem..

Már elmúltam 18 éves.. Mikor én is 15-16 éves voltam, engem is fogtak, elengedtek helyekre, de nem mindig..

(Nyilvánvalóan mert féltettek..) megbízhattak bennem, nem adtam rá okot, hogy ne. És akkoriban mindig kéredzkednem kellett, úgy kellett KIHARCOLNI, hogy had mehessek el haverokkal este pizzázni, úgy jöttek beszélni anyával, hogy ekkor meg ekkor jövünk, had menjek már velük.. 17 éves koromra meg már úgy megbíztak bennem, hogy csak annyit szóltam elmentem ide, oda, majd jövök. erről ennyit..

Mielőtt nekiállnál a másiknak úgy, hogy halvány lila gőzöd nincs a dolgokról addig ne magyarázz.

A kérdezőnek meg ajánlom, hogy oldja meg maga, ő ismeri a szüleit a legjobban.

1-es voltam, jöhet a támadás, sok ember nem bírja az igazságot elviselni :D

2015. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ennek a nyárnak már mindegy, ezt a másfél hetet már kibírom. És van új 9 hónapom, hogy kieszeljek valamit. Következõ nyaram már nem lesz ilyen, ezt lefogadom.
2015. aug. 21. 02:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!