Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném még meg a párom?

Mivel lephetném még meg a párom?

Figyelt kérdés
Születésnapja lesz, és készítek neki tortát, vettem már ajándékot is. De szeretném valami mással is emlékezetessé tenni ezt a napot a számára, mint pl: a haverok összehívása egy meglepetés parti keretén belül. Az a gond csak, hogy a barátaink szerteszét vannak most, és nemigazán tudnának eljönni (egyik pár kiment külföldre dolgozni, másik ép nincs itthon stb.) Milyen ötleteitek vannak még? (Kérem a szexuális tartalmú ötleteket nem említeni most :)
2010. márc. 9. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
bújj bújj zöld ág zöld levelecske
2010. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szervezhetnél valami izgalmas programot, amire régóta vágyik. Pl: az én párom mindig gokartozni szeretett volna elmenni, így névnapján elvittem. Ilyesmikre gondolok. :)
2010. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

élményfürdő?például

[link]

2010. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Főzz neki valami finomat, vegyél neki egy kocka sört, (magadnak meg egy új szexi fehérneműt) add a kezébe a távirányítót, és hagyd, had nézze a meccset.(Amíg meccset néz, addig maradj a konyhába.)

Ha végetért a meccs, vágódj be a fehérneműben...


Ez az ő napja, nem a tied!Hidd el, ennek jobban fog örülni, mint bármilyen ajándéknak vagy kirándulásnak...


30/F

2010. márc. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!