Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pénz tart össze minket....

Csak a pénz tart össze minket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3.5 éve vagyunk együtt párommal. 20 évesek vagyunk. Mindkettőnknek első nagy szerelem,kapcsolat, szex! Kèt hónapja költöztünk össze. Én a házat adtam ő meg bútorozta. Persze szülői segítséggel. Nekem nagyon fontos a szex. Talán túlnyomóan is. De ő beelégszik heti egy alkalommal. És az se valami hosszú, max egy óra. Ami nekem kevés. Már nem sok jó dolgot tudnék felsorolni ami a kapcsolatunkba esetleg jó lenne. Mivel sajna megbeszélni se lehet vele semmit. Mert ő mindig fáradt. Már kétszer megütött, de nem fájt. Inkább az esett rosszul h bocsánatot sem kért, én meg rákérdeztem h nem kéne esetleg elnézést kérned erre ő mert mi történt? Ahh meg még tudnék sztorizni. De a lényeg hogy többször elakartam küldeni de nem fogja fel h ennek már tényleg nincs értelme. Mit tegyek? Maradjak elnyomva egy kapcsolatba további életem során? Vagy mi legyen? Teljesen tanácstalan vagyok. Pedig már mondtam neki olyat is hogy csak a pénz tart minket össze. De semmi reakció.
2015. aug. 17. 15:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem rúgod ki azonnal ezt a fickót, csak magadra vethetsz. Megütött? Már rég nem volna szabad átlépnie a házad küszöbét.
2015. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Lehet nem kíván már.Hogy hagyhattad el magad ennyire 20 évesen,hogy 20 kg-t hízol??? Ha meg már megtörtént dolgozz keményen,hogy letudd adni.
2015. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%

Elozovel ertek en is egyet, mi az, hogy 20 evesen 20 kilot hizol??? A leirasod alapjan siman 40-esnek gondolnalak!

Nem vagy vonzo a parodnak, ennyi. Kihasznal, hogy van hol laknia.

Tudod, mi a bolcs lepes, ki kell tenni es fogyokuraba kezdeni!

2015. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ostoba emberrel NEM KELL finomkodni. A szép szó úgysem használ...


Maradj vele, hízz csak tovább, de ne nyavalyogj, mert ha akarnál, tudnál változtatni. De te nem is akarsz!

2015. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
20 kiló plusszal mondjuk én se akarnék túl gyakran dugni veled. Mivel megütött dobd ki. Hívj rokoni segítséget, hogy kitegyétek. Cserélj zárat. Ha zaklat fenyegesd rendőrséggel. Fogyj le. 20 éves vagy, 21 éves korodra már bomba tested lehet, ha elkezdesz mozogni, előtted az élet, nem kell egy ilyen gyökér mellett eltölteni a padlón.
2015. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!