Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pénz tart össze minket....

Csak a pénz tart össze minket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3.5 éve vagyunk együtt párommal. 20 évesek vagyunk. Mindkettőnknek első nagy szerelem,kapcsolat, szex! Kèt hónapja költöztünk össze. Én a házat adtam ő meg bútorozta. Persze szülői segítséggel. Nekem nagyon fontos a szex. Talán túlnyomóan is. De ő beelégszik heti egy alkalommal. És az se valami hosszú, max egy óra. Ami nekem kevés. Már nem sok jó dolgot tudnék felsorolni ami a kapcsolatunkba esetleg jó lenne. Mivel sajna megbeszélni se lehet vele semmit. Mert ő mindig fáradt. Már kétszer megütött, de nem fájt. Inkább az esett rosszul h bocsánatot sem kért, én meg rákérdeztem h nem kéne esetleg elnézést kérned erre ő mert mi történt? Ahh meg még tudnék sztorizni. De a lényeg hogy többször elakartam küldeni de nem fogja fel h ennek már tényleg nincs értelme. Mit tegyek? Maradjak elnyomva egy kapcsolatba további életem során? Vagy mi legyen? Teljesen tanácstalan vagyok. Pedig már mondtam neki olyat is hogy csak a pénz tart minket össze. De semmi reakció.
2015. aug. 17. 15:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Le lehet fogyni. Elnyomó kapcsolatban élsz. Hogyne talalnal magadnak mast? 20 éves vagy könyörgöm. 2 hónapja éltek együtt nincs szex és meg ver is. Tenyleg ezt akarod? Ilyen kapcsolatba akarsz majd gyereket szulni? Hany evesnek erzed magad?
2015. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Atyám de nyomorultak vagytok. Elakarom én küldeni de ha egyszer nem megy sehova.
2015. aug. 17. 15:29
 13/25 A kérdező kommentje:
Mármint kivétel akik normálisakat írnak.
2015. aug. 17. 15:30
 14/25 anonim ***** válasza:

Hogyhogy próbáltad elküldeni? Ezt nem értem. Ha azt mondod neki, költözzön el, akkor köteles. Menjenek oda a szüleid is, és adhatok neki határidőt!

Ha ez sem megy, írásban szólítsátok fel.

Kérdezz meg ügyvédet, rendőrt, hogy mi van, ha nem akar kiköltözni.

2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

ööö ki a nyomorult?

akit ver a pasija, elhízott, nincs szex vagy aki tanácsot próbál adni?

gondolkozz.

én befejeztem hogy neked segítsek.

gyenge vagy, az is maradsz, maradj vele örökre, sok boldogságot!

2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem megy? A tied a lakás. Nem vagytok házasok semmi köze hozzá. Cserélj zárat oszt jó napot. Vernek, elhíztál, nincs szex, nincs érzelem, nincs összebújás, leszar a párod, szerintem meg is csal, mi kell még neked hogy kitett? Ki a nyomorult?
2015. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
*kitedd
2015. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Már késő bánat, de 20 évesen lehorgonyozni valaki mellett nagy merészség. 20 éves még nem érett az élethosszig tartó kapcsolatra. Valaki 20 évesen kezd élni, bulizni.
2015. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mikor nincs otthon, pakold össze a holmiját, s küld el az anyjáékhoz. Ki van rakva. Ennyi.
2015. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Csak lehetne szebben is közölni a tényeket.
2015. aug. 17. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!