Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pénz tart össze minket....

Csak a pénz tart össze minket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3.5 éve vagyunk együtt párommal. 20 évesek vagyunk. Mindkettőnknek első nagy szerelem,kapcsolat, szex! Kèt hónapja költöztünk össze. Én a házat adtam ő meg bútorozta. Persze szülői segítséggel. Nekem nagyon fontos a szex. Talán túlnyomóan is. De ő beelégszik heti egy alkalommal. És az se valami hosszú, max egy óra. Ami nekem kevés. Már nem sok jó dolgot tudnék felsorolni ami a kapcsolatunkba esetleg jó lenne. Mivel sajna megbeszélni se lehet vele semmit. Mert ő mindig fáradt. Már kétszer megütött, de nem fájt. Inkább az esett rosszul h bocsánatot sem kért, én meg rákérdeztem h nem kéne esetleg elnézést kérned erre ő mert mi történt? Ahh meg még tudnék sztorizni. De a lényeg hogy többször elakartam küldeni de nem fogja fel h ennek már tényleg nincs értelme. Mit tegyek? Maradjak elnyomva egy kapcsolatba további életem során? Vagy mi legyen? Teljesen tanácstalan vagyok. Pedig már mondtam neki olyat is hogy csak a pénz tart minket össze. De semmi reakció.
2015. aug. 17. 15:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Szakíts vele. Nincs mese...
2015. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Ne maradjál elnyomva!

Ő nem tartja bajnak, ha megüt, ezért idővel többet is meg fog engedni magának ezen a téren.

Ő nem szerelmeskedik!

Tied a ház, bármikor kijelentheted és elküldheted.

Van rajta haszonélvezet? Küldje el a haszonélvező!

"Kisfiam, 1 heted van, hogy kiköltözzél és 3 heted, hogy az utolsó bútoraid is elvidd."

Ennyit mondjon neki a haszonélvező, vagy Te.

2015. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Kétszer megütött? Ne már! 20 évesen van egy lakásod, milyen pénz tart titeket össze? Vigye bútorait és húzzon a francba. Amikor a kerdest olvastam azt hittem egy tobb gyerekes emberről van szó, több év hazassában közös hitellel. Akkor nyilvan sokkal nehezebb lenne lépni, de így. Á nem értem.
2015. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

a szex tanulható stb...

na de MEGÜTÖTT??? minek vagy vele????

2015. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én vagyok a haszonélvező. Csak attól félek hogy esetleg nem találok mást. Mármint mióta vele vagyok híztam 20 kg- ot és teljesen a földön vagyok minden téren. Mármint és ha nem kapok mást?
2015. aug. 17. 15:23
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked az jobb ha ütnek és semmibe vesznek? Akkor maradj vele! Istenem...
2015. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

5: Jaj, ilyen "ütőset" bármikor kapsz!

Mire jó Neked ez a fiú, mit kapsz tőle?

2015. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapsz mást, akkor legfeljebb lefogysz.
2015. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

na akkor maradj vele, legalább ha zsírosabb leszel kevésbé fog látszódni a későbbi verés nyoma!

hajrá!

2015. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam többször is elküldeni meg beszélni vele de csak annyit mond h jahj picim miért csinálod ezt? És mindig én vagyok a szar mert hogy próbáltam helyretenni a dolgokat. Vagy h nem fojtom magamba inkább a véleményemet mert az nem tetszik neki hogy szólok. Tuti h már nem lehet kijavítani. Régen rengeteget szeretkeztünk , szexeltünk. Akár egész nap. Szal magyarul a szenvedély teljesen elmúlt. Pedig egy kicsi jó lenne. És nem várok el sokat szerintem csak annyit h néha adjon egy puszit magától. Vagy átöleljen mert én ilyen bújós vagyok, de megértem hogy ő már nem az mert régen odáig meg vissza volt értem . De az természetes hogyha ezek elmúlnak csak nem ennyire.
2015. aug. 17. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!