Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nagyon tetszik...

Ha valaki nagyon tetszik rákerestek a neten?

Figyelt kérdés
De nem úgy értem, hogy pl megnézed iwiwen, hanem beírod a googlebe és átnézed az összes oldlat, amit kidob róla. Ez még normális vagy ez már kicsit megszállott?
2010. márc. 9. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szintem mindenkinek a nevére rákeresek google-el, csak úgy, kíváncsiságból, hogy vajon mit dob ki. Szerintem nem beteges, ha ezt nem rossz szándékból teszed. Engem speciel a kíváncsiság motivál, hogy vajon az illető hagyott-e nyomot maga után a világhálón a nevével együtt.
2010. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, én már rákerestem nem is egyszer. Azt hittem csak én vagyok ilyen bolond.:)))) Még magamra is rákerestem kíváncsiságból és találtam is.:)))
2010. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és az normális, hogy barátnőd van, ennek ellenére egy másik lányra keresel rá iwiwen, facebookon, google-ön, ahl csak lehet, közös ismerősöket faggatod az expasijairól stb stb...?
2010. márc. 9. 14:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
énis rá szoktam keresni, bár nem sok mindent szokott kiadni:) Suliban a névsort, fúrumokon stb. szokott előfordulni:)
2010. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az első eset normális.

a második már nem nagyon...

2010. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked normális ez?
2010. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem csak arra szoktam, aki tetszik :) üzleti partnerekre rutinból (cég, magánszemély is), de néha kíváncsiságból ismerősökre is :)
2010. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

az, hogy rákeressek meberekre csak úgy, nekem normáls is meg nem is, ha nagyon durván kutat valaki, akkor már sztem nem normális.


amikor vki a nője mellett teszi ezt, sztem nem normális, ezért kérdeztelek titeket is.

2010. márc. 9. 14:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát valaki nagyon tetszik neked a barátnődön kívül. Itt igazából az a kérdés, hogy normális-e ez. Furdal a lelkiismeret. Én őszinte legyek azt hittem, csak pasik képesek egyszerre több lányba szerelmesek lenni. Nekem 1,5 évig nem létezett senki a barátomon kívül, aztán annyira hamyagolt, annyira éreztem, hogy kihűlt már az a nagy szerelem, hogy 3-4 hónap depi után azt vettem észre, hogy megtetszett de pokolian egy másik srác. Ebből pedig arra következtettem, hogy bennem is elmúlt, vagy inkább megfakult a nagy szerelem, akaratomon kívül lezártam egy átsírt éjszakán, amikor nagyon fájt a barátom viselkedése. Akkor még nem tudtam, csak amikor az a másik rác feltűnt nekem, hogy ez azt jelenti, hogy a nagy szerelemnek vége és kezdődhet egy új, ha akarom. De nem akarom, mert a barátommal helyreállt a viszonyunk, főleg hogy észrevette a másik srác érdeklődését, és én még mindig szeretem a barátomat, csak kicsit józanabbul, és amúgy sincs kedvem újrakezdeni mindíg újra meg újra, valahányszor 2 év után megfakul a szerelem. Mert megfakul, az igaz, de sokszor még ma is, ha összebújva tévét nézünk, vagy kézenfogva elalszunk, tudom, hogy nem szabad hullámzó érzésekre alapozva mindent eldobni egy új lángolásért, ha amúgy nagyon boldogok vagyunk. Ez az én esetem, más lenne talán, ha nem 32 volnék, hanem 22, és talán a fiúk is másként működnek. Döntsd el, megéri-e belelovalni magad egy új szerelembe, azzal a biztos tudattal, hogy 2 év után úgyis megfakul és újra dönteni kell.
2010. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt, előfordul, hogy néhány dolgot így tudok meg az illetőről.
2010. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!