Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyivel előbb jelentettét...

Ti mennyivel előbb jelentettétek be a szüleiteknek, hogy elköltöztök? 1 hét? 1 hónap?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Kb. 2 hónappal előbb elmondtam, hogy a párom szeretné, ha hozzá költöznék, és a nyárra tervezzük a cuccolást.


Én huszonéves, párom harmincas volt akkor.

2015. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aznap, amikor költöztem. Hónapok óta hallgattam azt hogy vagy elhagyod a barátnőd, vagy elköltözöl. Illedelmesen elköszöntem, leadtam a kulcsot. Jó nagyot puffantak, mert azt hitték, akkor jelentem be a szakítást. Barátnőmmel külön albérletbe mentünk, aztán összeházasodtunk, hálát adok az égnek hogy tudtam, mi a helyes döntés.
2015. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 vaki1616 ***** válasza:
100%
Én először három éves koromban mondtam nekik. Azt hiszem nem kaptam turbó rágót :). Most 24 vagyok és otthon lakom.
2015. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Rossz volt a viszony, így nem szóltam, csak azt vette észre, hogy szépen lassan elcuccoltam páromhoz. Akkor voltam 15, ennek 6 éve.
2015. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Még én sem költöztem el, de legkésőbb akkor elmondanám, amikor döntök róla, hogy konkrétan hova megyek - akkor is így érezném helyesnek, ha veszekedésbe torkollna a dolog és megkeserítenék a hátralévő időt.
2015. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tudtak ok is, mert egy masik varosban mentem 18 evesen egyetemre.
2015. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
kb 1 hónappal előtte. Szokásos. Ha nem tetszik, lehet menni. Mentem. Nem hitte el, de szerencsére jól döntöttem, ennek lassan 8 éve, azóta hozzámentem a páromhoz :)
2015. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
7 évvel azelött hogy elköltöztem bejelentettem hogy a tíz éves tervbe benne van a költözés.
2015. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2013 karácsonyán jelentettem be hogy a jövő karácsonyt már a saját lakásomban fogom tölteni. Persze nem hitték el :D akkor még nem tudták, hogy már megvettem a lakást csak felújítások lesznek illetve saját ízlésemnek megfelelően átalakítom. Persze hamar rájöttek hogy nem viccelek. Mert januárban már az ablakos ment cserélni az ablakokat, ajtókat. :D De már augusztusba elköltöztem mert hamarabb készen lett a lakás mint számítottam :)
2015. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel biztos voltam benne, hogy nem úsznám meg üvöltözés meg drámázás nélkül a dolgot, nem jelentettem be semmit. Megszerveztem és megcsináltam a költözést, amikor egyszer nem voltak ott, szóval arra jöttek meg a lakásba, hogy nincsenek ott sem a holmijaim, sem én.


Így is volt amúgy hisztérikus roham, de azt már el tudtam intézni annyival, hogy kinyomtam a telefont.

2015. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!