Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsán adná meg magát, ha 1...

Furcsán adná meg magát, ha 1 hónap után felajánlom, hogy költözzön hozzám?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok,jelenleg saját lakásom van,a párom is egyetemista Ő 23 éves és most kapott állást. Mondta,hogy rengeteget stresszel amiért a szüleivel kell élnie,de nincs pénze saját lakásra. Nagyon furcsa lenne,ha felajanlanam neki? Itt ismerkedtünk meg,nem vagyunk meg szerelmesek,de nagyon bele tudnék szeretni.
2015. jan. 18. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból furi lenne, de mivel egy ilyen szituációban van szerintem még örülni is fog. "Lakva ismeri meg az ember a másikat"
2015. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,furcsa lenne.De semmi baj azzal,ha valami furcsa.Nem kell mindig mások elvárásainak megfelelni.Szerintem tegyél egy próbát.Előttem szólónak igaza van,lakva ismeri meg az ember a másikat:)
2015. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gond. Csak az anyagiakat előre tisztázzátok!
2015. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az itt ismerkedtetek meg? Netes ismeretség? Ez magában nem baj, viszont írod, hogy nem vagytok még szerelmesek, és csak 1 hónapja ismeritek egymást. Nem furi lenne igazából, hanem korai az összeköltözés. Meg hát ne az ő lakásgondja miatt történjen, hanem mert szerelmesek vagytok, én együtt szeretnétek élni. Én várnék még ezzel a helyedben.
2015. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem annyira furcsa o mondta hogy sokat stresszel szerintem orulne ha fel ajanlanad neki
2015. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal mikor összejöttem akkor csak hétvégéken voltunk együtt, szombaton elmentünk bulizni, ott aludtam náluk és vasárnap délután mentem haza vidékre. Aztán kb 1-2 hónap után megkérdezte, miért nem maradok ott? Így szép lassan, de egyre több éjszakát aludtam náluk, majd szinte csak hétvégén mentünk hozzánk vidékre.


Szerintem nem lenne korai nálad se, ha ő is akarja.

2015. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem fura. Nem közösen vesztek lakást, így ha valami gond van, akkor bármikor mondhatod, hogy költözzön el.

Ha jól megvagytok, miért ne próbálnátok meg? Így jobban meg is ismerhetitek egymást.

2015. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez most kényes kérdés. Egyrészt igaz, hogy lakva ismerszik meg az ember, de nem jó, ha egy kapcsolatot ennyire a kényszer visz előre, főleg, ha csak egyik oldalról. Más lenne, ha már az érzelem vinne oda titeket, hogy összeköltözzetek, de itt még nem tartotok. Nehogy csalódni kelljen, vagy őt más is mozgassa, nem csak az érzelmei, érted, mire gondolok. Nem akarok vészmadárkodni, csak leírom a sztorimat: én az exemmel jártam úgy, hogy mikor végre ki tudtam hajítani (szintén nekem volt saját lakásom, egyetemistaként kaptam a szüleimtől), akkor derült ki, hogy valójában a lakásom volt egy idő után már a legfőbb vonzerőm (mikor kiderült, hogy nagyon nem vagyunk egymáshoz valók), szakítani is akartam, vagy legalább szünetet, de nem volt hajlandó elmenni, inkább mindig visszaédesgette magát. Miért? Mert a másik opció az lett volna, hogy az anyjáékhoz visszaköltözik, egyedül lakást nem tudott volna fenntartani, és még volt pofája a hátam mögött az én gépemről társ-keresőzni, hogy ne a semmibe kelljen elmennie...(természetesen még egyszer akkora szerencséje nem volt, mint velem, azóta is az anyjáék nyakán él...)
2015. jan. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
100%

hát egy hónap azért még... Oké, h lakva ismeri meg a másikat, de...

Ne legyen igazam, de mi van ha két hónap, esetleg fél év múlva kiderül, h nem illetek össze? Akkor meg vissza az egész?

Értem én, h nehéz, de sztem egy kicsit várjatok még. Annyit lehet addig is nálad amennyi mindkettőtöknek jó, de az odaköltözéssel én azért még kicsit várnék.

2015. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki vagy a törtènetben, a ffi vagy a nő?

Ha a nő, èn biztos nem rohannám le ilyennel a helyedben. Lehet, h fejvesztve menekülne.

2015. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!