Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsán adná meg magát, ha 1...

Furcsán adná meg magát, ha 1 hónap után felajánlom, hogy költözzön hozzám?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok,jelenleg saját lakásom van,a párom is egyetemista Ő 23 éves és most kapott állást. Mondta,hogy rengeteget stresszel amiért a szüleivel kell élnie,de nincs pénze saját lakásra. Nagyon furcsa lenne,ha felajanlanam neki? Itt ismerkedtünk meg,nem vagyunk meg szerelmesek,de nagyon bele tudnék szeretni.
2015. jan. 18. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura, de vakmerő. Érezni benne a segítőkészséged és a reményeid is. Azt mondod, nem szereted szerelemmel, de máris olyan lépést vagy kész tenni érte, ami kedves gesztus. Egy próbátmegér mindkettőtöknek és valóban, ahogy valaki itt írta: lakva ismerszik meg az ember.
2015. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Hogy is van ez?:

- A párodnak nevezed, de nem vagytok szerelmesek. Csak úgy ágyba bújtatok?

- "jelenleg saját lakásom van.." És holnap már nem lesz?

- Ha egyetemista a "párod" akkor milyen állása van, mennyit keres, nincs pénze albérletre?

- Te bele tudnál szeretni és ő vajon hogyan érez?

- Eléggé kamugyanús a kérdésed.

Ha mégsem kamuznál, akkor szerintem először ajánld fel neki, hogy egyik szobádba jöhet albérletbe, vagy lakótársnak. És megosztoztok a költségeken. Max. ennyi egyhónapos ismeretség után.

2015. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Furcsa, de akár jól is elsülhet. Nálunk egy hét se telt el az összeköltözésig, és tök jól jött ki a dolog. Persze mindenki furán néz, amikor elmondjuk, és szokatlan is, de nem rossz :)
2015. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!