Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
néha apámmal összekapunk valamin és veszekedünk, meg néha civakodás is lesz belőle, viszont mostani napokban nagyon összementünk és adtam egy nagy pofont neki, ő meg feljelentett a rendőrségen! holnap megyek nyilatkozatot írni! (megjegyzem tudta hogy még ebben a hónapban elhúzok itthonról és többé nem fog látni ha összejön/ és bármit csinálok mindig kinevet hogy nekem úgyse sikerül, de amit eddig próbáltam önerőmből sikerült).
2010. márc. 8. 18:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az apja is még biztatja s el akarja rontani mindent ami nekünk jó volt valaha. Én ezt már megmondtam a szemébe s ő felmérgesedve káromkodva ment el.
2010. márc. 8. 21:51
 22/22 A kérdező kommentje:
persze ez nem érdekel, mert sose volt jó kapcsolatunk a rokonokkal. És elfelejtettem mondani hogy apumnak anyum a második felesége, az elsőt is verte csak ő hamar otthagyta, ahogy a féltesóm elmondta, mert az anyuja nevelte föl őt.
2010. márc. 8. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!