Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
néha apámmal összekapunk valamin és veszekedünk, meg néha civakodás is lesz belőle, viszont mostani napokban nagyon összementünk és adtam egy nagy pofont neki, ő meg feljelentett a rendőrségen! holnap megyek nyilatkozatot írni! (megjegyzem tudta hogy még ebben a hónapban elhúzok itthonról és többé nem fog látni ha összejön/ és bármit csinálok mindig kinevet hogy nekem úgyse sikerül, de amit eddig próbáltam önerőmből sikerült).
2010. márc. 8. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Az a nem normális dolog, hogy kezet emelsz a saját apádra!
2010. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha pofon volt, és nyolc napon belül gyógyul akkor elbeszélgetnek veled. Ha elhúzol, és többet nem akarod látni, akkor ez lesz az utolsó közös emléketek.
2010. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
67%
hát nem normális dolog... de ha megérdemelte, akkor ne rágódj rajta sokat... ez így alakult... azon küzdjél hogy ne legyél majd olyan apa a gyerekeddel szemben mint amilyen a tiéd volt...
2010. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A családi háttér konkrétabb ismerete nélkül csak annyit mondhatok; az sem normális,hogy felpofozod a saját apád és az sem,hogy ezért feljelent.

Valószínűleg mindenkinek jobb lesz,ha elmész.

2010. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Lényeges az is,hogy milyen nemű vagy és hány éves.
2010. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem kellett volna megütni. Én nem lennék rá képes :S
2010. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
kb ez lesz. és nem vagyok kíváncsi rá, mióta élek csak irányítani szeretne...jah és anyummal is egy gecci állat volt mindig, megcsalta, megverte meg ilyenek. Ezért még egyszer megcsapdostam volt mikor anyut megakarta verni. egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi és anyum sem meg a tesóm sem, csak visszakönyörögte magát anyuhoz. És nagyon mérgesít hogy egy pofon miatt rendőrségre felad. (beleértve azért vágtam képen mert meg akarsz szúrni).
2010. márc. 8. 18:52
 8/22 A kérdező kommentje:
a családi háttér olyan hogy anyunak is meg apunak is van lakása saját nevükön, de az apuméban élünk. És pénzileg anyu kétszer annyit is keres! 20 éves fiú vagyok
2010. márc. 8. 18:57
 9/22 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel te is őt, hogy ver téged és anyádat is.
2010. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha anyukád sem szereti, akkor beszéld meg anyukáddal, hogy költözzetek el onnan.
2010. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!