Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erölteti állandóan rám...

Miért erölteti állandóan rám magát?

Figyelt kérdés

A férjem mindig rám eröltetne mindent. Úgy értem, hogy csak odajön, hogy most jólesne neki egy puszi "oda"- pl mikor mosogatok, vagy takarítok, gyerekkel vagyok- Vagy igazán megsimogathatnám azt a bizonyost, a kukijának hiányzik ez meg ez... Minden nyugott percben szexelne, állandóan, ha pl alszik délután a kicsi, nekem volna 1 szabad órám, akkor is mindig szexuálni kellene, este, ha elalszik, akkor is, vagyis mindig! Én már szinte utálom a szexet és minden ehhez kapcsolódó dolgot, egyszerűen elegem van ezekből. Ha kérem most ne, mert szeretnék csak egy kicsit ejtőzni, majd utána ejtőzől, ő nagyon szeretkezne. Nem érti meg, 10 percenként nyomul, még akkor is, ha visszautasítom. Hiába mondom neki, hogy nem tartok igényt minden órában rá, sőt minden este se, de van hogy működik minden este. Van hogy 2-3 napig nem kívánom és ő ezt nem érti meg. Erőszakos és nyomul, ha ellenkezek, akor meg megsértődik és még másnap is dúl-fúl. Mondtam már neki, hogy megútáltatja velem a szexet, mert állandóan kényszeríti és sokszor már, hogy nyugton legyen beadom a derekam, mert ha nem akkor órákig képes ezzel piszkálni.

Miért ilyen? Régen nem volt ez, csak most egy 4-5 hónapja, de már kikészít!!


2010. márc. 8. 13:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%
Te jó ég, nem mondod, hogy még egy valamennyire humoros összehasonlítást se tehetek! Ne ess már ki a bugyidból, nem tudományos értekezés volt, hanem egy viccesnek szánt megjegyzés. Basszus.
2010. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt mondanám, hogy inkább menjen máshoz.
2010. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Végül mi lett veletek így két év távlatából?
2012. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!