Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erölteti állandóan rám...

Miért erölteti állandóan rám magát?

Figyelt kérdés

A férjem mindig rám eröltetne mindent. Úgy értem, hogy csak odajön, hogy most jólesne neki egy puszi "oda"- pl mikor mosogatok, vagy takarítok, gyerekkel vagyok- Vagy igazán megsimogathatnám azt a bizonyost, a kukijának hiányzik ez meg ez... Minden nyugott percben szexelne, állandóan, ha pl alszik délután a kicsi, nekem volna 1 szabad órám, akkor is mindig szexuálni kellene, este, ha elalszik, akkor is, vagyis mindig! Én már szinte utálom a szexet és minden ehhez kapcsolódó dolgot, egyszerűen elegem van ezekből. Ha kérem most ne, mert szeretnék csak egy kicsit ejtőzni, majd utána ejtőzől, ő nagyon szeretkezne. Nem érti meg, 10 percenként nyomul, még akkor is, ha visszautasítom. Hiába mondom neki, hogy nem tartok igényt minden órában rá, sőt minden este se, de van hogy működik minden este. Van hogy 2-3 napig nem kívánom és ő ezt nem érti meg. Erőszakos és nyomul, ha ellenkezek, akor meg megsértődik és még másnap is dúl-fúl. Mondtam már neki, hogy megútáltatja velem a szexet, mert állandóan kényszeríti és sokszor már, hogy nyugton legyen beadom a derekam, mert ha nem akkor órákig képes ezzel piszkálni.

Miért ilyen? Régen nem volt ez, csak most egy 4-5 hónapja, de már kikészít!!


2010. márc. 8. 13:15
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
81%

Kicsit irigyellek is.. az enyém pont az ellentéte.. Ha én nem közelítek, ő elvan egy évig is nélkülem. :(( (gyerek nálunk is van).


Mindemellett ez azért kicsit sok, amit leírsz. És ha csak 4-5 hónapja van akkor vajon mi változott azóta?

2010. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Furcsa, hogy itt a gyakorikérdések olvasói felé intézed a kérdésed. Hisz erre a választ csak a férjedtől fogod megkapni. Itt max. csak jaj te szegény véleményeket kaphatsz. :(
2010. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Én a helyedben vennék egy nagy levegőt és belemennék ahányszor csak akarja . A pasiknak ez jó feszültség oldó , valami rájött ami elöbb utóbb el fog múlni . Nálunk elég hullámzó , ha a férjem nagyon szeretné én viszont nem kivánom akkor általában "elintézem " megsimogatom , puszi miegymás , neki jó én meg békén vagyok hagyva .
2010. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem jaj te szegényre voltam kíváncsi, hanem, hogy esetleg más is van-e hasonló helyzetben. Hogyan oldotta meg, hogyan tudott hatni a párjára, valami jó praktika. Sok mindennel próbálkotam már vele, de hátha van jobb ötlet.
2010. márc. 8. 13:24
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Én pont ugyanebben a cipőben járok, de ha ez vígasztal nem találtam még megoldást a "problémára".

Ha nem megyek bele, akkor jön a duzzogás, a nemszólokhozzád, a te nem is kívánsz engem szöveg. És egyszerűen nem tudom vele megértetni, hogy mások az igényeink, én nagyon szeretem és kívánom is őt, csak nem egy nap 8szor, hanem elég lenne mondjuk naponta vagy kétnaponta egyszer. Bár ha belegondolok valószínű attól is megőrülnék, ha egyáltalán nem akarna velem lenni. Úgyhogy inkább ez mint a másik lehetőség.

2010. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

:)

Igen az nekem se lenne jó, ha nem akarrná, de így meg kicsit terhes és konfliktusokat szül.

2010. márc. 8. 13:34
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
13:31 válaszadó tök jó megoldási lehetőséget mondott úgy, hogy talán észre sem vette. Ő látja az érem másik oldalát is, ergo mi van ha nem kívánná és megjelenne a harmadik. Igen, ezt nevezem én igazi női hozzáállásnak, s nem jaj én szegény mit csináljak állapotnak. Ügyi vagy! Kérdező, megkaptad a választ. Szerintem.
2010. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom csak a gyereket látod magad előtt, ő meg az utolsó helyre kerül és most szeretné magára felhívni a figyelmet... Bezzeg ha máshoz menne akkor milyen mérges lennél... Vagy ha nem kívánna akkor is nyavalyognál...
2010. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Esküszöm irigyellek kérdező... bár az én pasim lenne ilyen, édes jó Istenem...:( egyszerűen arról van szó, hogy nem kívánod eléggé, nyilván nagyon lefoglal, kimerít a pici gyerek meg a háztartás, szóval valahol megértelek, hogy ha akad egy szabad órád, akkor inkább pihenni szeretnél és nem szexelni. ezt kéne valahogy megértetned a kedves uraddal, hogy nem vagy egy 24 órában rendelkezésre álló szexgép. Össze kell hangolni az igényeket, de ehhez beszélgetni beszélgetni és beszélgetni kell!
2010. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is a férjed elhanyagoltnak és másodiknak érzi magát a gyerek mellett.

Nekem a jegyesoktatáson a pap is azt mondta, hogy a társunk kell, hogy az első legyen a szemünkben és csak utána a gyerek, mert ha a kapcsolat nem kiegyensúlyozott, akkor az a gyereken is látszódni fog.

Vedd észre a férjedben a férfit is és ne csak az apát.

2010. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!