Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos anyaként mit lehet...

Családos anyaként mit lehet tenni a kísértés ellen? (részletessen lent. )

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akihez nagyon vonzódom,már mikor először megláttam elöntött valami furcsa érzés.Álmaim férfija,mindig olyat képzeltem el,mint ő.Nem volt köztünk semmi és nem is lesz.Nem tudnám megcsalni a párom és ő meg nem sokára nősül.Ráadásul pont a családba.Ezért sűrűn találkozzunk családi rendezvényen.Folyton keresem a hibáit,mert rossz érzés,mintha megcsalnám a párom.De nem tehetek semmi az érzéseim ellen.Próbálok nem rá gondolni,általában ez sikerül is,de gyakran vele álmodom és az mindig felkavar.Mit lehet tenni ilyen helyzetben?Idővel elmúlik?
2015. aug. 4. 22:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
33%
20-asnak igaza van. Ne foglalkozz velük, biztosan kerülnek majd még ők is ilyen helyzetbe.Mert ilyen történik a világban, addig amíg nem lépsz félre, semmi rosszat nem tettél, sajnos az érzést pedig nem lehet irányítani. Törekedj, hogy minél kevesebb kapcsolatod legyen vele, hogy ne lásd...
2015. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
32%
"az érzést pedig nem lehet irányítani" --mondom, hogy ez csak a hűtlen ribik dumája mentségként...néha én is szétcsapnám egy két ember fejét egy baltával, jó is nézne ki ha azt mondanám, hogy az érzéseimnek nem tudok parancsolni, így megteszem...:D
2015. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
39%
Te idióta, az, hogy szét csapnád az egy érzés, ha megteszed, az tett. Az érzést nem lehet irányítani, nem a tetteinket.De gondolom, fogalmad sincs mi a különbség.
2015. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
50%
Jaajj szegény kérdező nem tudja irányítani az érzéseit. És a férfi aki most vele van, meg a gyerekek le vannak szarva mi? Jól néznénk ki ha minden anyuka férre lépne, mert meg tetszik neki valaki, és nem tudja irányítani az érzelmeit. Azt mondjátok, még ártatlan, mert nem lépett férre. Hát nem tudom hogy ez mennyire előny, de én ha a férfi helyében megtudnám hogy másba szerelmes és ilyen érzelmeket táplál egy másik férfi iránt, akkor már az lenne a legkevesebb hogy tényleg össze jön a férfival. Legalábbis én nem tudnék egy olyan nővel lenni, aki így érez egy másik férfi iránt.
2015. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy meg nem kéne irányítgatni az érzéseit, ha tényleg szeretné a férfit akivel van, és a gyerekeit. Ergo a kérdező egy büdös r!banc
2015. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
23. Te fogyatékos, a megcsaló rib.ancokról beszéltem, hogy mindig ezzel jönnek, hogy nem lehet az érzelmeket irányítani. A megcsalás az meg már tett, ugyanúgy, mintha baltával csapnám szét a fejed, te fogyi! Értelmezni luxus, mi? :D
2015. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
40%

20-as. Ez nagyon szánalmas, valami önfejlesztő tréningen hallottad? Azért mert el sem tudod képzelni hogy hűséges légy, képzeld másnak ez könnyen megy. Azt mondok amit akarok, lehet hogy nem is igaz? Persze, hidd csak ezt, úgy jobb.

Persze nem tetszik hogy ellenvélemény is van. Ok. De a megcsalás az egyik legundorítóbb dolog amit ember elkövethet egy másik ellen akit elvileg szeret. Azért mert nem ő lenne az első és nem az utolsó, tudnék még mondani dolgokat amit emberek megtesznek, de attól az nem normális. De persze, legyen még egy válás, miért ne? Ha másnak szabad... verjük szét az összes családot, mert joga van mindenkinek félremenni. Szabad ország, szabad egyéniségekkel!

Kérdező, ha meg akarod csalni, állj elé és mond el neki! Így tiszta. Ha a megcsaláshoz lenne bátorságod, ahhoz is hogy elmondod. Persze erről még nincs szó, de ha esetleg lesz. Pont azért mondom, mert még nem késő.

2015. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
91%
20-asnak ez az okfejtése tényleg nevetséges. Én hűtlen vagyok tuti te is az vagy, én lopok akkor tuti te is, én búza vagyok akkor tuti te is, szóval ne prédikálj. Magából indul ki, és nem is feltételezi, hogy valaki tényleg lehet hűséges. Pff wtf?!
2015. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
58%

Az összes ilyen kérdésnél ömlik az öndicsőítő szent szar egy rakás ember szájából, és mindenki le van ribXncozva meg kXrvázva, akinek egyetlen jó szava is van a kérdezőhöz.


Ismerlek én titeket, az ilyen permanens erkölcsi önfelmagasztaló módban futó, mások fölött habzó szájjal, ordítva ítélkező emberek szoktak kivétel nélkül mindig a legerkölcstelenebb, legundorítóbb, legmegbízhatatlanabb rXbancok és legköcsögebb fXszfejek lenni.


Jó embernek soha nem az a legelső reakciója, hogy üvöltve nekiálljon a sárba taposni az embertársát. Ez az ocsmány, alávaló szemetek reakciója. Egy lyukas bevásárlószatyrot nem bíznék rátok.

2015. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
50%

"Jó embernek soha nem az a legelső reakciója, hogy üvöltve nekiálljon a sárba taposni az embertársát. Ez az ocsmány, alávaló szemetek reakciója"


Héé, Sünné, ezen jót nevettem, olvasd már végig a válaszod, tulajdonképp saját magadat oltottad le, és nevezed magad ocsmány alávaló embernek. :DDD


Ugyanazt csinálod, amit másoknak felrüsz, lefikázod, szar, szemétnek nevezed a válaszolókat, üvöltve lehordod őket, ráadásul nem gyenge általánosítással (hogy te mindenkit ismersz). Ekkora önoltást régen olvastam itt, gratulálok! :DDD

2015. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!