Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos anyaként mit lehet...

Családos anyaként mit lehet tenni a kísértés ellen? (részletessen lent. )

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akihez nagyon vonzódom,már mikor először megláttam elöntött valami furcsa érzés.Álmaim férfija,mindig olyat képzeltem el,mint ő.Nem volt köztünk semmi és nem is lesz.Nem tudnám megcsalni a párom és ő meg nem sokára nősül.Ráadásul pont a családba.Ezért sűrűn találkozzunk családi rendezvényen.Folyton keresem a hibáit,mert rossz érzés,mintha megcsalnám a párom.De nem tehetek semmi az érzéseim ellen.Próbálok nem rá gondolni,általában ez sikerül is,de gyakran vele álmodom és az mindig felkavar.Mit lehet tenni ilyen helyzetben?Idővel elmúlik?
2015. aug. 4. 22:46
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Igen szeretem! Vannak hullámvölgyek,de próbálunk mindent megoldani.

Elég kétszínűség,az ha valaki azt állítja,hogy ha van kapcsolata,nem tetszik neki senki más a világon csak a párja.

2015. aug. 4. 23:51
 12/34 anonim ***** válasza:
41%
Nem a tetszésről van szó, hanem arról hogy nagyon vonzódsz hozzá, vele álmodsz, ami ráadásul még föl is kavar, és mindig rá gondolsz. Na, ez a nem normális, és ha valóban szeretnéd a párodat, nem másról fantáziálnál.
2015. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
40%
Ez alapból elég szar házasság lehet, ha ilyen lazán beleszeretsz másba. Először inkább ezen gondolkodj el. Nyilván nem unaloműzésből mentél férjhez, de ha már képtelen vagy mást kiverni a fejedből, ott a házassággal is baj lehet.
2015. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
65%
A kétszínűséget meg egy kicsit kikérem magamnak, van aki hűséges típus. Én 13 éve még csak rá sem gondoltam másra, csak a páromra. Nem fantáziálgatok ha pl az utcán jön szembe valaki, nem flörtölök.
2015. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
Ez már nem a "megtetszés" kategória, kevered a szezont a fazonnal.
2015. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
15%
Úgyis meg fogod vele csalni a párodat előbb vagy utóbb, fölösleges áltatni magad, hogy majd pont Te nem vagy r|banc... Na persze.
2015. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
18%
#17-nek igaza van, tényleg r!banc vagy. És nem azért, mert meg dicsérsz valakit hogy jól néz ki, vagy hasonló, hanem mert családos anyaként akinek párja van (nem tudom házasok vagytok-e de ha igen, akkor az még rosszabb) úgy bele vagy habarodva egy másik férfiba, mint valami 14 éves egy tinisztárba. Szégyelld magad.
2015. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
22%

De te tényleg mindig vele foglalkozol, meg róla álmodozol, még kérdést is képes vagy kiírni róla, annyira viszket a nunid. A hűség meg döntés kérdése! Ha szeretnéd a párod, ezeket a sötét gondolatokat az első pillanatban elhessegetted volna magadtól, nemmég hogy fantáziálsz is róla.

Ez meg egy ócska sablon dumája a hűtlen ribiknek, hogy "nem tehetek semmit az érzéseim ellen".

2015. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
49%

A férfi hogy áll hozzád? Ha Te akarnád, milyen esélyed lenne? Ez fontos kérdés a történetben. Ha semmit tőled, könnyebben el tudod felejteni, mintha részéről és részedről is ott a kísértés.

Én tudom milyen érzés ez, megértelek.

2015. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
65%
Jajj, ne hallgass erre sok erénycsőszre, akik sosem gondolnak, sosem néznek másra. Itt mindenki azt mond, amit akar, és sok ember nagyon szeret negatív véleményt mondani másról, mert így érzi a saját fontosságát, hogy veled szemben, te gyarló kérdező, ő aztán olyan erkölcsi magaslaton áll, hogy te a nyomába sem érhetsz. Ettőlérzi, hogy sokkal különb, mint te.
2015. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!