Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Egy elég fura kérdéssel fordulok hozzátok...

20 éves lány vagyok,és nem ismerem a valódi szüleimet. Örökbe fogadtak,és nagyon szeretem a "családom",viszont az egyik unokatestvérem (24 éves) szerelmet vallott nekem. Tudom,hogy semmi rokoni kapcsolat nincs köztünk,de én akkor is az unokatestvéremnek tekintem,és nem tudom,hogyan utasítsam úgy vissza,hogy a családi béke megmaradjon. Ti mit tanácsoltok nekem?



2015. aug. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne utasíthatnád vissza? Egyszerűen, kedvesen elmondod neki, hogy ez nagyon kedves tőle, de te csak mint unokatestvér érzel iránta, és nem vagy belé szerelmes. Ennyi.
2015. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mond ezt!

en csAladkent fogadtam el az egesz családot.

Aramyosvagy,nem vagy csúnya de uncsitesomkent tekintetem rad minding.

Ennyyi es megérti ha tudja mi az hogy "családként elfogadni valakit"

2015. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazatok van, valószínűleg csak én gondoltam túl. Csak őszintének kell vele lennem,és nem lesz baj. Köszönöm mégegyszer Nektek.
2015. aug. 4. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!