Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrjít anyukám élettársa,...

Megőrjít anyukám élettársa, hogyan viseljem el?

Figyelt kérdés

Tanár és most ugye nyári szünet van.

Egész nap itthon van, semmit nem csinál csak mászkál a lakásban, tv-t néz, telefonozik...

Egy percet nem tudok egyedül lenni (viszont imádok egyedül lenni, meg kell is néha, hogy nyugi legyen itthon)

Nagyon nehezen viselem, főleg most, hogy nekem is van néhány magánéleti gondom, és ilyenkor alig tudom magam visszafogni,ha esetleg beszól nekem valamit (lehet viccnek szánja, de nem annak fogom fel).

A másik, hogy nem vigyáz a rendre. Tehát nekem az elvárás, hogy nem mászkálunk cipővel a lakásban, főleg nem, ha éppen aznap lett felmosva, kitakarítva. Ő ezt semmibe veszi.

Szóltam már anyának,hogy mondja már meg neki, hogy azért ne csinálja már ezt... (persze azóta is csinálja)

De pl. ha a fürdő is koszos, nem veszi észre neki az úgy jó elvárja, hogy mindent mi csináljunk anyukámmal.


Még nehezebb elviselni, hogy igazából nem is rokonom...


Mit csináljak, hogy kicsit jobban el tudjam viselni? Mert ebbe már kezdek beleőrülni...


20L


2015. aug. 4. 11:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy van nálunk.. csak jobban tudom ;)
2015. aug. 5. 10:25
 12/13 anonim ***** válasza:
20 évesen otthon mereszted a segged egyedül? ez az élet célod ilyenkor kéne élni
2015. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze biztosan jobban tudod.A faszi biztos nem fizeti a rezsi legalább felét.Haggyál már a hülyeséggel.
2015. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!