Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok nekem tanácsot? Mit...

Adnátok nekem tanácsot? Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Férjemmel mostanában sokat vitatkozunk,van amiben én vagyok a hibás,elismerem,ő ha hibázik nem ismeri el soha.Van,hogy nagyon meg tud bántani-bár hozzáteszem én alapjáraton érzékenyebb ember vagyok-viszont utána sosem kér bocsánatot,pedig mindig mondom neki,hogy mennyire megbántott.Az a baj,hogy én sokáig haragudni sem tudok rá,ha összekapunk valamin,mindegy kinek a hibájából mindig én vagyok az,aki kezdeményezi a békülést.Próbálom magam tartani,hogy na most akkor nem szólok hozzá x napig,de nem bírom ki.Mit csinálhatnék,hogy észrevegye magát,hogy ha meg is bánt legalább bocsánatot kérjen.Már arra is gondoltam,hogy ilyenkor elutazom pár napra valahová,hogy érezze a dolgok súlyát,csak ezt nehéz kivitelezni,mert pici babával vagyok otthon és rokonok,akikhez tudnék menni csak több száz km-re laknak.

Próbáltam vele erről beszélni,de nem nagyon lehet vele.Az a baj,hogy tudja megtehet szinte bármit,mert én úgyis megbocsájtok.Hozzáteszem én szeretem őt,tehát elhagyni nem akarom.

Bocs,ha picit össze-vissza írtam kicsit fáradt vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. márc. 7. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát magadon vegyél erőt, pont azt ne csináld, amit jelenleg csinálsz, hogy Te mész oda hozzá akkor is, ha ő a hibás. Vegyél erőt magadon, különben a férjed minek törné magát?
2010. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írtad érzékeny lelkületű nő vagy. Valószínű ő meg erőssebb egyéniség, ami neked fáj, az neki szimplán közömbös, ezért fel sem méri annak a súlyát, hogy téged megbánthatott. Szerintem ha valami bődületes hibát követne el biztosan bocsánatot kérne. Ne kuncsorogj a bocsánatkéréséért és ne is pitizz neki.Ha legközelebb megbántod te se kérj tőle bocsánatot.Nézzük őkegyelme hogy fog reagálni!
2010. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog.


Az első. Szülés után hónapokig kitart az érzékenységi korszak. Jópár dolgot máshogy érez egy anya, nő.

Második: Azonnal tessék szülőket, rokonokat, barátokat, ismiket hívni, beszélgetni velük; ha kell lelki -testi dolgokról is.

Egyedül vagy, minden gondolatod az etetés-alvás- büfiztetés-kakilás-pelenkázás körül forog; és könnyen kibillent minden az amúgyis gyenge egyensúlyból.

2010. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én férjem detto ugyanez.Én meg olyan mint te:)) De én már megtanultam nem foglalkozni vele,vagy elviccelem a dolgokat:) Próbáld ki.
2010. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok.Már 7 hónapos a lányom,hálistennek egy áldott jó baba,szóval a szülés utáni érzékenységen már rég túl vagyok,na az volt igazán borzalmas időszak...

Utolsónak,sokazor én is próbálom viccként felfogni a dolgokat,csak sajnos nem mindig megy:(Pedig tudom,hogy azt kéne tennem,meg azt is tudom,hogy tartani kéne magam.

Egyik válaszoló írta,ha én megbántom,ne kérjek bocsánatot.A baj ezzel,hogy őt nem igazán lehet,ha meg is bántódik nem mutatja és több nap után derül ki,hogy én anno megbántottam.

2010. márc. 7. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket próbáld tanulmányozni, és a magad helyzetére illeszteni. Szerintem találsz megoldást.


[link]

2010. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!