Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a sógornődet?

Szereted a sógornődet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én fél kiskanál vízben...Az első pillanattól kezdve rühellem a nagyképű megjegyzéseivel együtt,és utálom, hogy mindenkit a cselédjének néz.A nagy ,,barátságunk" ott vette kezdetét,mikor a szerinte a fakanál sem úgy állt a kezemben,ahogy kellett volna.Arról nem beszélve,hogy képes volt a kiteregetett ruhát 5 centivel arrébb tenni,csak azért,mert én teregettem ki,és természetesen,ha a mosópor nem vette ki a foltokat a gennyes ruháiból,én voltam az autista.Azt már meg sem említem,hogy ha egy darab fokhagymát raktam a krumplilevesbe,kisasszony automatice nem ette meg.

A saját anyján uralkodik,szóval nem is értem,mit vártam Tőle.

Senkinek nem kívánok ilyen kiállhatatlan,gonosz hárpiát.

Egyébként teljesen mindegy,a család fekete báránya úgyis én vagyok,mert életemben egyszer kiálltam magamért,és elküldtem melegebb éghajlatra.Szegénykének beletiportam az érzékeny kis lelkivilágába.

2010. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

fújj gyűlölöm...múltkor hozzám vágta a gyereke telefonját,mert hogy én mekkora egy r*banc vagyok 17 éves létemre...Mondja ezt az,aki a harmadik házasságán van tul 11 év alatt:DDD beszélni se tud(tepszi,szeprű...)és a pókokat meg ami szerinte undorító, faággal hozza-viszi :DDD

istenem wáá...és ma is jön...itt lesz kettő hétig :D

2010. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
jaj istenem, látom nem vagyok egyedül- az anyósom egy tündér, imádom őt, tényleg a 2. anyukám, de az a szajaha...megkeseríti az életünket. Önző, követelődző, hisztis, kicsinyes, gonosz és ostoba. Asszem annyi, de tudnék még jelzőket felhozni, na egy sem szép mondhatom!
2010. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én is UTÁLOM a sógornőmet! Egy beképzelt p*csa! Csak azért hiszi magát többnek, mert van egy angol diplomája! Kétszínű, és utálja a családunkat, és a szemünkbe meg nyalizik! Persze apósék őt pártolják, én egy szóval sem bánthatom meg!
2011. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Megpróbálok vele kedves és kulturált maradni, annak ellenére, hogy amióta együtt vagyok az öccsével (2,5 éve), számtalanszor megpróbált belesz*rni a boldogságunkba. Az a baj, hogy ő külsőre bár szép (nagy cici, szőke haj, trendi ruhák), nem talál magának pasit. Mondjuk ennek is megvan az oka: képtelen alkalmazkodni. Otthon sem nagyon teszi meg. Kényes, követelődző, hisztis, csicskáztatja az anyját és a Páromat is. Nem veszi észre magát. Volt olyan, hogy este 11-kor még ott ült a Párom gépe előtt és a Facebookon lógott, mi meg már ágyban voltunk és szexelni akartunk, de nem kapcsolt, hogy esetleg útban van...

Féltékeny, hogy egy ilyen szürke kisegér típusú lány (nem szeretem a trendi ruhát, a vastag sminket és a csillogó kiegészítőket) egy ilyen jóképű, dolgos, hűséges palit fogott magának, mint az öccse.

Anyósomat szeretem, mert tényleg nagyon aranyos, de az a gáz, hogy ő is azonnal ugrik, ha sógornőm nyafog valamiért. És sajnos úgy látom, hogy sógornőmnek több figyelem jut, miközben a Páromat mindenki csicskáztatja. Persze anyósom azt mondja, hogy ő mindkét gyereket ugyanúgy nevelte, szereti, de mégis miért lett a lányából egy szakképzett naplopó, a fia meg miért dolgozik éjjel-nappal? Sógornőm nem dolgozik, mert nincs kedve. Néha kijár külföldre táncolni (?). Többször megpróbált összeugrasztani a Párommal. Ez a legnagyobb öröme az életben. Összeköltöznék Párommal, de egyelőre ez nem lehetséges. Hétvégente vagyok náluk, én is segítek mindenben Páromnak, anyósomnak. Sógornőm semmit nem csinál. Ha évente egyszer felmossa az előszobát, már hasra kell esni előtte. Csak a shopping, a trendiség és a látszatélet érdekli. Nem tudom, mi lesz vele, jövőre 30 éves lesz.


26/L

2011. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!