Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a sógornődet?

Szereted a sógornődet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

nem

furi, mert 1 év van közöttünk, hasonlóan nézünk ki és akár barátnők is lehetnénk, de fúr az anyósommal és egy ideig még próbáltam jóban lenni vele, de már nem érdekel....

2010. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak én írtam volna az előző választ. Dettó!
2010. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem,jól kijövünk.Ő tavaly szült,én most fogok májusban,sokat segit tanácsokkal,mindennel.Ez a második házasságom,az elsőnél viszont volt 2 sógornőm is,eggyikel sem voltunk olyan jóban.
2010. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, hazudozik mindenkinek, kétszínű mindenkivel, szemébe az embernek nyal, a háta mögött keresztbe tesz ahol csak tud. De max 2hetente látom, így nem gond:)
2010. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Évekig jól megvoltunk, úgy viselkedett, mint aki megkedvelt. Aztán az első -anyagi természetű családi vitánál- kiderült, hogy valójában miként állunk egymással. Na, mit ne mondja, taszító az igazi arca, ha egyáltalán van neki, mert inkább kétszínű.
2010. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyan az életvitele ami nálam nem fér bele! sajnos nem tudok neki jópofizni!
2010. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
1. hát nem hittem volna, h a sógornők is olyanok, mint az anyósok......hiába, attól h valaki kap egy családtagot nem kell feltétlen szeretnie
2010. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 5 évvel fiatalabb,mint én, olyan kis izé, a csaj, kis naív, szende, de ez csak a látszat. Már rájöttem. A múltkor mentük kocsival, és elütöttek egy macskát, és azon röhögött. Hiába mondtam, hogy álljunk meg, nem. Majdnem megtéptem! Furakodik befelé a családba, hurcolni kell kocsival ide-oda. A patikáig sem menne fel gyalog, ami 15 perc séta lenne neki, inkább érte kell menni, és elvinni. (Még nem laknak együtt). Ráadásul észrevettem, hogy szívesen kelleti magát más pasiknak, köztük a páromnak. Mi meg röhögünk rajta, szinte az egész család. Nem igazán szereti senki. Egyszer még megjárja, ha nem változtat. Ez van, beleszólni nemlehet, hogy ki-kit szeret.
2010. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Nagyon aranyos. Bár nem az a locsi fecsi mint én, mert én szeretek beszélgetni
2010. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
egy hisztérika, utálom
2010. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!