Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyukám állandóan...

Mit tegyek? Anyukám állandóan kutat utánam.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Kb. két éve romlottak meg anyával a dolgok. Állandóan kutat utánam, a szobámban. Megtudta az e-mailon a jelszómat, és nézi a levelezéseimet. Írtam naplót régebben de beleolvasott, azóta abbahagytam. Írtam benne róla is valamit. Semmi nem maradhat titokba előtte. Mikor a karácsonyi ajándékokat csináltam neki, akkor is arra lopakodott, még azt se lehetett előtte titokba csinálni. Most is félve írom, nehogy idelopakodjon.


Pedig nem adtam rá okot, jó tanuló vagyok, bár nem kitűnő.

Nem iszok, nem cigizek, nem nagyon bulizok. Csak néha megyek el ide-oda, de olyankor ő is elenged. Mindig hazamegyek, amikorra megbeszéltük. Segítek neki a házimunkába, a kertben, az állatok körül.

Bár igaz egyszer volt egy diákszerelmem, de őt is elüldözte.


Tudom, hogy még gyerek vagyok, de azért nekem nem lehet egy kis magánéletem sem. Egy kis féltett titkom sem, titkos naplóm sem. És amiért az ők kenyerüket eszem parancsra kell mindent teljesítenem, amit elvárnak tőlem.


2010. márc. 4. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Tűrsz még két évig, aztán keresel melót suli mellett, és lelépsz. Én is így tettem.
2010. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele és anyukáddal a kapcsolatot ápolni kell hisz nagyon megromolhat és még elötted az élet amikor ő tanácsot tud majd neked adni és kell akire számithatsz!

Legyen anyukád a legjobb barátnőd!

Lehet attól félt téged hogy rossz társaságba keveredsz vagy bármi hasonló!

Igérd meg neki hogy mindnet el mondasz neki de ne kutakodjon utánnad!

2010. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

szerintem mond meg neki hogy ez téged bánt és hagyja abba

de valszeg azért csinálja mert félt

2010. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az email-jelszót változtasd meg, és mindig lépj ki az oldalból.
2010. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá:

nem bízik benned vagy csak kiváncsiskodik,mert te ezt nem szereted!

2010. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a sütiket és előzményeket...
2010. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj vannak nagyon kíváncsi szülők, akik azért kíváncsiak mert ők a fiatal éveiket egyésszen másként élték mint a mostani fiatalság. De nemhogy megkérdezné inkább kutakodik, vajon az ő gyereke mit is is csinálhat, mi érdekli az ő tudtánkívül. A fiúk elüldözése tőled pedig a túlzott féltést jelenti nála.Nekem már nagy lányom van ki is röppent, de az ő felségterületéhez soha nem nyúltam, kölcsönösen megeggyeztünk abban, hogy mindenkinek vannak titkai, magánszférája, amiben nem illik belekukucskálni. Ha kíváncsi voltam valamire, vagy ő megbeszéltük. A mai napig nem nyúl bele a táskámba és én soha nem nyúltam bele az övébe. Egymás leveleit sem bontjuk fel. Sőt ő már nem él velünk, de ha idejön levele, először megkérdezem felbonthatom e? Beszélgessetek, az lehet a legjobb és célravezetőbb megoldás szerintem.
2010. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
27%
pff... mekkora egy csicska muterod van . O.O én a helyedbe megfegyegetném hogyha nem hagya rá elköltözöm azt szevasz tavasz
2010. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ird le a naplódba hogy nagyon zavar, hogy kutatgat utánad, meg ugyanezt. megnézném a reakcióját..egyébként honnan tudod hogy beleolvasott a naplódba?
2010. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én naplóban/táskában/msn-emen hagynék neki üzeneteket:D
2010. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!