Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy már...

Honnan tudjam, hogy már "meggyógyult" és nem fog bántani senkit?

Figyelt kérdés

A férjem testvérem évekig ütötte a feleséget, kisebb pofonok vagy a haját húzta esetleg csúnyán beszélt vele. Sajnos az évek alatt ezek egyre durvábbak lettek, és alkoholt is többet ivót.

Édesanyával egy házba élnek van 3 gyerekük. Több generációs nagy ház, így történt, hogy az anyukája nem tudot róla.

Legutóbb a sógornőm az anyósãhoz ment, mert a férje betörte az orrát.

Anyosa vitte orvoshoz a sógornőm és mikor haza értek kirakta a fiát a házból.

Mivel nem tudott hirtelen hova menni, hozzánk jött, és anyosom kérése ellenére megengedtük, hogy itt legyen. Férjem feltételeket szabot az itt tartózkodásáert cserébe.

4 hónapja itt van, engem nem zavar nem iszik, valami gyógyszert vártak a combjaba amitől rosszul lehet ha alkoholt fogyaszt. Pszichológushoz jár, sportol heti 3 napot, látom, hogy igyekszik nagyon.

Szeretne haza költözni és anyós meg a felesége tőlem várnak választ, hogy meggyógyult e. Én félek bármit is mondani, mert itt semmi baj nem volt, de nem tudom, hogy otthon is minden rendben lesz e vele.

Elnézést a megfogalmazási és helyesírási hibákért, igyekszem csiszolni a nyelvtudásom!


2015. júl. 11. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha új életet kezd egy másik nővel... én tuti nem bíznék meg benne még egyszer. Nekem is nem egy ember van a családomban, akik hasonló "betegségben" ,avygis inkább gonoszságban szenvednek, én úgy kiraknám őket...
2015. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ez NEM AZ ALKOHOL MIATT VAN, hanem a személyisége ilyen beteg egyszerűen. Találkoztam olyan emberrel, aki abszolút nem ivott, mégis folyton bántott mindenkit és időnként elmentek neki otthonról. Szóval szerintem csak színészkedik,, hogy visszakapja a feleségét.
2015. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

áhh az ilyen nem változik,

a legkisebb streszre robban

nálatok csak azért van el mert nem kel másik 5 emberhez alkalmaszkodni és töletek nem tudja csak úgy lenyulni a pénzt hogy egész nap kocsmázon

2015. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond meg, h ennyire komoly ügybe szakképzettség nélkül és érintettként (ugye vitás/peres ügyekben se lehet soha rokon a szakértő, mert tudat alatt is befolyásolja a döntését) nem szeretnél belefolyni. A feleség menjen el a férjjel együtt a férj kezelőorvosához (pszichiáter) és a férj adjon engedélyt hogy a felesége felvilágosítást kapjon a férj egészségügyi helyzetéről illetve kezdjenek el családterápiára járni.

Amúgy az én személyes véleményem, h én sosem fogadnám vissza bármit is ígér, bár én már az első hajtépésnél/pofonnál léptem volna.

2015. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!