Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bántani fog?

Szerintetek bántani fog?

Figyelt kérdés
volt "párom" áprilisba szabadul a börtönböl. van egy közös gyerekünk. elköltöztem egy másik városba és most új párom van. réggeben meg szokott ütni. félek ha kijön meg keres a gyerek miatt és bántani fog. páromat is féltem.
2012. júl. 18. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Mármint jövő áprilisban? és 9 hónappal korábban már ezen aggódsz?

Egyébként ha hagyod neki, lehet, hogy bántani fog. Ha nem hagyod, nem fog.

2012. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
akármik is lesznek itt a válaszok,ezt mi nem tudhatjuk előre! azt ígérte bántani fog ha kijön?
2012. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen jövőre. igen ezen mert tudom milyen.. hagyom e? nem fogom de simán leüt.. a gyerekemet féltem.. bár őt nem bántaná.. lehet hülye vagyok lehet le fog szarni csak annyira félek tőle hogy már minden átfut az agyamon
2012. júl. 18. 13:44
 4/11 A kérdező kommentje:
igen mondta ha elhagyom felakaszt a faszimal együtt szó szerint ezt mondta
2012. júl. 18. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
addig még bőven van időd. tanulj valamilyen küzdősportot addigra!!!
2012. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rajta már én is de most nem fog menni 16 hetes terhes vagyok...
2012. júl. 18. 13:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrségtől kérj távoltartási végzést. Ha van tanú a fenyegetésre, akkor lépni fognak, főleg, ha börtönviselt emberről van szó.


Gondolom börtönbe is erőszakos cselekmény miatt került be. Egyébként ha kijön, vedd fel a kapcsolatot a nevelőtisztjével (vagy kérd meg erre a rendőröket), így ő is tudni fogja, hogy különösen figyelni kell rátok.

2012. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendőrség nem azok csak akkor tesznek valamit ha vér folyik ezt mondták nekem a rendőrök.. kihívtam már őket régen mert nem engedtem be az ajtón mert azt mondta hogy megöl majdnem betörte az ajtót a rendőrök kijöttek és elvitték de ennyi. utánna találkozott anyámal és azt mondta neki gyűjtsön koporsóra...
2012. júl. 18. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha éppen szabadul, akkor más megítélés alá esik.

Nézd, vagy megpróbálsz utánajárni és tenni még egy kört majd a rendőröknél, vagy ülsz otthon és várod, hogy mikor rúgja rátok az ajtót.

A döntés nálad van.

2012. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a gyerek felett van felügyeleti joga? mert ha nincs, akkor eltűnhetsz úgy, hogy sose lát többé, senki nem fogja neki kiadni a lakcímedet.

párod meg járjon harcművész tanfolyamra, ha te most nem tudsz.

2012. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!