Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák változtatni...

Hogyan tudnák változtatni rajta? Unom hogy mindig ugy alakulnak a dolgok amilyen kedve van.

Figyelt kérdés
Mindig ugy van, ahogy ő- (a férjem) mondja elkébzeli v. cselekedik.Észre sem veszi ha én ránézek stb.mert neki pont nincs hozzám kedve.Ezt nem Ö mondja hanem így alakitja .Ma, rám se néz így én fölöslegesen szolok hozzá ugy se lesz kiados válasz a kérdésemre,ha hozzá bujok ilyenkor megse mozdul a kis ujja se.Inkább el alszik se puszi se pá.Ha jókedve van hozzám szol és beszélgetésre is alkalmas esetleg lesz is befejezés ...Szinte mindent egyedül old meg soha nem kér segtséget tölem,mindent több nap mulva mond el.Pl. ma, (szerdán )mondja el hogy Ö már pénteken betegedett meg azóta csendben magában tartja.Ha ez a rossz kedv rajta van a gyerekekre se néz.Szerintem önzö,büszke ( de ezt csak én érzem más eberhez nem így viszonyul).Minden ugy van ahogyan ö akarja én csak nyalizok úgy érzem.Egyébként jó ember csak nem tudom hogy más feleség is ki birná-e?!
2010. márc. 3. 21:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha kell neki valami, akkor majd odamegy hozzád, szépen megkér és kedveskedik. Attól, hogy magának való, még nem kell, hogy tárgy légy a szemében.
2010. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

2010-03-03 21:42 írtam ki a kérdést

most olvasom újból mert ma is ez a helyzet amiket írtam

nagyon boldogtalan vagyok ezeken a napokon mikor szótlan és rám se néz csak fekszik .vagy cigizik és válaszol röviden a kérdésemre de fapofa,jéghegy .Gondolom fáradt.

2011. ápr. 3. 21:54
 23/25 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen,munka,vacsi tv. Feleség,gyerek csak addig jó,amíg a saját érdekeit tudja vele kielégíteni. Pl:hazajön első mondata:melegítesz kaját? Utána köszön,puszit ad és ennyi a kommunikáció. Utána bármit is mondok neki,nem is hallja,mert nézi a tévét és néha még rám is szól,hogy most ne beszéljek,mert ez a műsor érdekli. De őt minden műsor jobban érdekel,mint amit én pofázok. A gyerekénél is jobban érdekli a tévé. Vasárnap egész nap fekszik,nem jön velünk sehova mert fáradt,de ha bezzeg a haverjai hívják valahova,oda ugrik!
2011. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
9.35 vagyok, múltkor leszidtam,hogy jobban érdekli a tévé,mi volt a válasz? 10 óra munka után megtehetem,hogy csak a tévét nézem. Jött a reklám,azt mondja,na most mondhatod,reklám van! Erre azt mondtam neki: jó,majd egész nap jegyzetelek egy papírra amit épp szeretnék kérdezni vagy mondani és reklámnál felolvasom neked,összesűrítve,mert csak akkor vagy hajlandó odafigyelni,de akkor se nagyon,mert reklám alatt is kapcsolgatod a tévét,hogy találj valami műsort amíg megy a másikon a marketing.
2011. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
ez van ezt kell szeretni...
2011. máj. 2. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!