Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák változtatni...

Hogyan tudnák változtatni rajta? Unom hogy mindig ugy alakulnak a dolgok amilyen kedve van.

Figyelt kérdés
Mindig ugy van, ahogy ő- (a férjem) mondja elkébzeli v. cselekedik.Észre sem veszi ha én ránézek stb.mert neki pont nincs hozzám kedve.Ezt nem Ö mondja hanem így alakitja .Ma, rám se néz így én fölöslegesen szolok hozzá ugy se lesz kiados válasz a kérdésemre,ha hozzá bujok ilyenkor megse mozdul a kis ujja se.Inkább el alszik se puszi se pá.Ha jókedve van hozzám szol és beszélgetésre is alkalmas esetleg lesz is befejezés ...Szinte mindent egyedül old meg soha nem kér segtséget tölem,mindent több nap mulva mond el.Pl. ma, (szerdán )mondja el hogy Ö már pénteken betegedett meg azóta csendben magában tartja.Ha ez a rossz kedv rajta van a gyerekekre se néz.Szerintem önzö,büszke ( de ezt csak én érzem más eberhez nem így viszonyul).Minden ugy van ahogyan ö akarja én csak nyalizok úgy érzem.Egyébként jó ember csak nem tudom hogy más feleség is ki birná-e?!
2010. márc. 3. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Sajnos erre nem lehet ész szerű választ adni én csak egy dolog jut jelenleg eszembe ez a kapuzárási pánik nem írtad milyen idős ebből gondolom...
2010. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Úr isten én nem szoktam kiakadni a pasikon, de ez most betett. Hogy lehet valaki ilyen önző egy idióta. Én fognám magam és lelépnék mondjuk 4-5 napra pihenni, akkor csak észre veszi, hogy nem körülötte forog a világ.
2010. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
37.és én is 37.
2010. márc. 3. 21:50
 4/25 A kérdező kommentje:

ja és mindig azt mondja ha el mndom neki ezeket amit írtam hogy: ez nem igaz,ez nem igaz

-Pedig dehogy nem.:(

Vissza kérdezet hogy én vagyok az önzö?

Én meg nevettem egyet .

Nem vagyunk veszekedösek mert csendes természet .Én meg kerülöm a vitát.

2010. márc. 3. 21:55
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha azt irod,hogy jo ember,akkor annak oruljél!Biztosan forgat mindig valamit a fejében,hogyan szerezzen nektek tobb oromet!Oruljél,hogy nem veszekedtek,és csendes.Ha nem figyel rad,amikor beszélsz hozza,csikold meg a talpat:)
2010. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Miért futsz utána? Ha te is passzív lennél, talán felfigyelne rád.
2010. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
21:59 igazad lehet csak olyan nehéz ilyenkor a lelkem.
2010. márc. 3. 22:14
 8/25 A kérdező kommentje:
Tipp a passzívra?
2010. márc. 3. 22:14
 9/25 A kérdező kommentje:

Én ugy érzem hogy folyamatosan tudom tartani az érzéseimet ,nem szoktam lezuhani .Valyon Ö mért tesz minket férre?

Pedig mi várjuk haza és engedünk neki levegöt is.

2010. márc. 3. 22:18
 10/25 anonim ***** válasza:

Mióta ilyen? Ilyennek ismerted meg vagy csak mostanában csinálja ezt?

Értem,hogy nem akarsz veszekedni,nem is kell,de beszélni kell erről.Arról,hogy neked rosszul esik,hogy kizár az életéből.A házasság nem csak azért van,hogy törvényes módon nemzünk gyereket,hanem a gondok megbeszéléséről és legjobb esetben egymás boldoggá tételéről.Nyilván vannak introvertált emberek,de neki is meg kell érteni,hogy bánt téged,ha levegőnek néz és csak akkor veszi tudomásul,hogy van családja,amikor épp olyan kedve van.Ez nem így működik.Ülj le vele és beszéljétek meg.Legyél határozott és mondd el,hogy mi bánt!

2010. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!