Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák változtatni...

Hogyan tudnák változtatni rajta? Unom hogy mindig ugy alakulnak a dolgok amilyen kedve van.

Figyelt kérdés
Mindig ugy van, ahogy ő- (a férjem) mondja elkébzeli v. cselekedik.Észre sem veszi ha én ránézek stb.mert neki pont nincs hozzám kedve.Ezt nem Ö mondja hanem így alakitja .Ma, rám se néz így én fölöslegesen szolok hozzá ugy se lesz kiados válasz a kérdésemre,ha hozzá bujok ilyenkor megse mozdul a kis ujja se.Inkább el alszik se puszi se pá.Ha jókedve van hozzám szol és beszélgetésre is alkalmas esetleg lesz is befejezés ...Szinte mindent egyedül old meg soha nem kér segtséget tölem,mindent több nap mulva mond el.Pl. ma, (szerdán )mondja el hogy Ö már pénteken betegedett meg azóta csendben magában tartja.Ha ez a rossz kedv rajta van a gyerekekre se néz.Szerintem önzö,büszke ( de ezt csak én érzem más eberhez nem így viszonyul).Minden ugy van ahogyan ö akarja én csak nyalizok úgy érzem.Egyébként jó ember csak nem tudom hogy más feleség is ki birná-e?!
2010. márc. 3. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egyet kell hogy értsek az leőttem szólóhoz.
2010. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt építsd ki magadban az önálló személy tudatát. "Nem lehetek más, csak boldog. A boldogságom csakis saját magamtól függ." Szóval ne tedd függővé magadat. Ha nem néz rád, hagyd a francba. Tedd a magad dolgát, találd meg a magad örömét. (nemcsak szex az élet) Mindamellett, ha szereted, és van türelmed hozzá, megtanítgathatod egy-két dologra.

Pl.mond azt: "ha nekem nincs jogom hozzászólni ehhez, vagy nem hallgatsz meg, akkor nem is érdekel az egész."

Innen is meríthetsz ötleteket:

[link]

2010. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy neki több magánszféra kell. Ha látod hogy nem reagál a te dolgaidra, akkor hagyd békén. beszélgess inkább a szomszéddal. Vagy szexelj egyedül.

Egyébként nem igazán értem miért nyalizol neki, nagyon megalázó ám a kis szeretetmorzsákért könyörögni. De te is elfogadhatnád, hogy ő meg sokszor elvan magában, nem akar másra figyeljni csak bambul maga elé vagy nézi a sportot. Neki szerintem ilyenkor megeröltető veled foglalkozni. Elhiszem hogy elég unalmas lehet elviselni ezt a természetet, de hát ilyen, nem tudod megváltoztatni.


Ő ilyen típus, ha te ezt nem tudod jó szívvel megszokni, akkor szerintem tönkre mész ebbe a házasságba.

2010. márc. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát én is szerencsére így gondolkozok ahogy ti bíztattok így boldogitom magam.Mindig a jó oldalát nézem a kapcsolatunknak.Ha beszélek vele erröl a dologrol ö-is biztat hogy menjek nyugodtan egyedül ill. gyerekekkel csavarogni érezzem jól magam azért van a külön kocsim.Kicsit nehéz így kirándulni vele lennék boldog.De azért ö-is eljön évszakonként egyX velünk .

Ja még külön kaszán is vagyunk .De ezt is feldolgoztam,már.Ö ilyen különleges fura természet néha ugy érzem jó remete lenne belöle.KÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER NÉHA HA PADLON VAN A LELKEM MAJD ÁT OLVASOM EZEKET A SOROKAT.

2010. márc. 4. 08:59
 15/25 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen volt.Tudtam hogy ilyen amit szakitottam szaguljam.
2010. márc. 4. 09:01
 16/25 A kérdező kommentje:

23:27 így is csinálom!!!"ha nekem nincs jogom hozzászólni ehhez, vagy nem hallgatsz meg, akkor nem is érdekel az egész."

IGEN!És már azt is tudom hogy kulturált házasságban nem kötelezö a minden napi szex.

Szüleimtöl is sok hasznos tanácsot kapok,szerencsére.

De kiváncsi voltam hogy ti mit gondoltok ,így erösitem magam hogy helyesen gondolkozzak.

2010. márc. 4. 09:21
 17/25 A kérdező kommentje:
link nagyon jó köszönöm
2010. márc. 4. 09:40
 18/25 anonim ***** válasza:
Nehéz élet az egysejtűeké!
2010. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
ÉN IS azt mondom hogy nehéz házzasságban élni!
2010. márc. 4. 12:37
 20/25 anonim ***** válasza:
Én például nem várnám ugrásra készen, hogy mikor tehetek a kedvére.
2010. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!