Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családot szeretnék, de erre...

Családot szeretnék, de erre csak most jöttem rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratomnak mindig azt mondtam h nem akarok sem hazasodni sem gyereket. Kapott egy kulfoldi munkat es mivel mindig ezt hangoztattam, elfogadta es elment. Azota nem beszelek vele. Ez volt kb 2 honapja. Idokozben rajottem hogy szeretnek megallapodni es csaladot, kesobb meg 1 gyereket is majd. Azota eleg leveet vagyok h igy elcsesztem.. Mit tegyek nem tudom... 25/N
2015. júl. 5. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd szegény fiút :(

2 hónap alatt nem változhat meg gyökeresen a gondolkodásod

hagyd, ő már új életet kezdett, lehet, már talált is valakit, akivel egyeznek az életcéljaik

2015. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Talán a sors akarta így, h erre akkor gyere rá, miután a barátod elment. Ha nagyon nagyon ragaszkodsz hozzá és érzed, h ő volt az igazi, egy próbát megér, hogy megkeresd. Ha viszont valami más motivál (pl az, h a körülötted lévő ismerőseidet eljegyezték, szülnek, stb.) vagy csak az, h rájöttél arra, hogy mégis el tudnád képzelni hogy így legyen, de nem kifejezetten a barátoddal, akkor hagyd, meg fogod találni a párod idővel.
2015. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na én ezért nem hangoztattam soha, hogy nem szeretnék gyereket, mert 23-24 éves koromig én is úgy gondoltam, hogy kell a fenének, most 26 évesen pedig nagyon szeretnék. Emiatt pl nem kezdtem olyan sráccal, aki nagyon szeretett volna a későbbiekben, mert akkor még nem voltam benne biztos, hogy én is, de pl ismerkedésnél nem is jelentettem ki kategórikusan, hogy nem, hanem elintéztem annyival, hogy majd ha eljön az ideje lehet szeretnék.


Nálad viszont nem tudom eldönteni, hogy tényleg szeretnél vagy csak így jön ki rajtad a szakítás, a veszteségérzet, hogy úgymond bármit bevállalsz csak kapd vissza. Szerintem előbb ezt kellene átgondolnod, és csak utána megkeresned ha valósak az érzéseid, mert az esélyt szerintem meg kell adni neki. Bár ha félsz az újabb elutasítástól (mert benne van a pakliban, nem is kicsit), akkor inkább felejtsd el a srácot.

2015. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10%
Kérlek írj a fiúnak, nincs mit vesztened! Ne veszítsd el a lehetőségét egy boldog életnek!
2015. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!