Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családot szeretnék, de erre...

Családot szeretnék, de erre csak most jöttem rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratomnak mindig azt mondtam h nem akarok sem hazasodni sem gyereket. Kapott egy kulfoldi munkat es mivel mindig ezt hangoztattam, elfogadta es elment. Azota nem beszelek vele. Ez volt kb 2 honapja. Idokozben rajottem hogy szeretnek megallapodni es csaladot, kesobb meg 1 gyereket is majd. Azota eleg leveet vagyok h igy elcsesztem.. Mit tegyek nem tudom... 25/N
2015. júl. 5. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Szóval szakítottatok?

25 éves vagy, nem késtél le semmiről, találni fogsz valakit, aki szintén szeretne családot.

2015. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha hiányzik a barátod, szerintem megírhatod neki. Azután lesz, ami lesz.
2015. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Jajj, azt hittem, hogy legalább 50 vagy, hogy félsz, hogy elkéstél:D

Nem késtél el. Akár még ő is hazamehet vissza hozzád, vagy te mész ki utána, de akár kereshetsz új partnert is. Manapság nagyon sokan teszik későbbre a családalapítást.

2015. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj vele mindenképpen, de szerintem nem fog hozzád hazarohanni ha kapott külföldön munkát, mert te erre most hirtelen rádöbbentél.
2015. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

ahammm ahamm érdekes. Ez lehet ilyen ahogy elveszíted rögtön kell dolog. Mint a babánál a játékot elveszik és rögtön játszani akar vele, pedig már 1 millió éve nem játszott vele.



Ezt csak azért mondom, mert ne hozz hirtelen fellángolásból döntést, meg rögtön felhívod hogy HÜÜH GYEREKET AKAROK! aztán haza jön és mégis rájössz hogy áh inkább mégsem. Azért egyet aludj rá, aztán meg ja, beszélj vele, elkésve nem vagy semmivel

2015. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
2 hónap alatt gyökeresen, 180 fokos fordulattal megfordult a mentalitásod? Nem inkább arról van szó, hogy magadban sem vallod be, de így akarod visszaszerezni az exed?
2015. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát kérlek, ha két hónapja teszel a fejére, akkor valószínűleg vége. Ha ő sem keresett, akkor ezer százalék, hogy vége.


Ráadásul, ha most utánaszólnál, hogy talán mégis kellene az a család... hát én biztos nem hagynék ott csapo-papot, hogy visszarohanjak hozzád, mivel simán manipulációs kisérletnek venném.


Szóval, ha az a hajó már elment is, azért van még pasas a földön... de mielőtt keresgélni kezdenél, döntsd el rendesen, hogy mi a szándékod családügyileg (is).

2015. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gyerek nem kell rogton.. csak kesobb
2015. júl. 5. 22:42
 9/14 anonim válasza:
90%
Szerintem hivd fel :)
2015. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Egy próbát megér,ha még szereted. De csak akkor,ha ő is így érez. hívd fel. Ha németben van,fillérekért tud visszahívni. Kb 6 ft/perc.
2015. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!