Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "leckéztetnéd meg" a...

Hogy "leckéztetnéd meg" a családot?

Figyelt kérdés
A férjem és a két nagyobb gyerek (holott még csak ovisok), teljesen semmibe vesznek és lábtörlőnek használnak. A finom módszerek egyiknél sem érnek semmit. Mivel lehet egy ilyen társaságot észhez téríteni? Az nagyon durva, hogy összepakolni a kicsit és szó nélkül lelépni vele?
2015. ápr. 11. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A férjeddel elbeszélgetni, a gyerekeket megnevelni. Ha nem fogadnak szót, akkor megbüntetni.
2015. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
a gyerekeknek ne adj enni, a férjedet meg csald meg.
2015. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ezeket értettem finom módszerek alatt. Beszélgetés egyik fülén be, másikon ki. Ugyanott folytatja, ahol abbahagyta. Gyerekek ugyanez. Elverni nem akarom őket, büntetést meg nem veszik komolyan. Letelik, és megy tovább a hülyeség.
2015. ápr. 11. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
A gyerek azt csinálja, amit a mintán lát, és megengednek neki. Nem tudom, mit értesz azon, hogy lábtörlőnek használnak, gyanítom, hogy a kulcs a férjed viselkedése. Vele kell dűlőre jutnod, a gyerekeket sokkal könnyebb helyes útra téríteni, ha normális viselkedést látnak az apjuktól.
2015. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld ki, hogy nem csinálsz nekik semmit. Se takarítás, se mosás, se kaja, semmi. Először nagy lesz a szájuk, de nem fog sok idő eltelni mire könyörögni fognak.
2015. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Én a legfőbb problémát a férjben látom, hisz a gyerek leginkább odahúz, aki többet enged meg neki. Ha elbeszélgetsz a férjeddel és felfogja a problémát és esetleg még egy csoda hatására segíteni is akar, akkor: Beszéljétek meg, hogy figyeljen oda többet oda rád és a gyereknél ha előfordulnak ilyen gondok, akkor főleg az apuka szóljon rá (aki után eddig mentek, egy idő után nekik is majd megváltozik a viselkedésük, ha az apuka rájuk szól), hogy ne tegye, hiszen Te vagy az anyukája. Ha az apuka nem partner ebben, akkor szerintem hagyd ott a francba, mert így csak idegileg roncs leszel! Rád szakad minden és még a gyereknek is rossz példát mutat, aki ezt elsajátítja... Ha nagyobbak lesznek, csak még rosszabb lesz! Úgyhogy ha nem hat a szép szó, akkor legyen tett! :)
2015. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!