Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesvérem egy félcigány...

A tesvérem egy félcigány lánnyal van kapcsolatban. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Már kèt ève együtt vannak. Azt hittük csak egy hóbort lesz de úgy tűnik komoly a dolog. Össze költöztek, lassan az esküvőt tervezik.

A lány igazából normális, de annyira nem ismerjük mert olyan visszahúzódó.

Annyit tudunk, hogy az apja cigány az anyja magyar.

Tesóm állítása szerint nagyon normálisak ès a lány apja se tartja a kapcsolatot a családjával.

Mind a ketten jó beosztásban dolgoznak.

A lány is tanult.

De ez mind a tesóm mondta, mivan ha nem ivaz ès csak vèdi őket.

Elèg nehezen dolgozzuk fel, magát a tudatot, hogy cigányt hozott a családba.

Tennètek valamit, hogy ne menjen mèg komolyabb irányba ez a kapcsolat?


2015. júl. 3. 10:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Felnőtt emberekről van szó! Milyen jogon kívántok beleavatkozni az életükbe! Semmi közötök hozzá,h a tesód kit választ párjául!

28n és nem,nem vagyok cigány származású!

2015. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem kéne beleszólnotok.Én se szeretem a cigányokat sőt..de ennek ellenére ha már 2 éve együtt vannak én adnék neki egy esélyt , hogy megimserjem. lehet, hogy az apját sosem ismerte. ha magyarok között nőtt fel, normális a gondolkodása, a barátai is akkor valószínű ugyanolyan ember mint te. ráadásul tanult, dolgozik stb...

a testvéred biztosan szereti ha már az esküvőt tervezik.ismerd meg.


Annak én se örülnék, ha a tesóm a putriból hozna haza valakit , akinek az összes barátja/családtagja cigány.

De most arról nem tehet a lány, ha az apja az. Ha nem mozgott sose ilyen körökben akkor lehet nem kéne elítélni..

2015. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Mármint a lánynak az apja nem tartja a kapcsolatot a családjuk többi tagjával.

Tesóm állítása szerint a lány apja is normális.


Csak bennünk van a fèlsz. Jobban örülnènj ha inkább szètmennènek ès mást keresne a tesóm.

2015. júl. 3. 11:14
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Azt tenném, hogy igyekeznék jobban megismerni a tesóm választottját és a családját. Két év után, esküvő előtt ez már igencsak időszerű lenne.

Kételkedsz abban, amit a tesód mond, nem is ismeritek a lányt, mert "visszahúzódó." Hogy a túróba' tudna a nyomorult nyitott lenni? Neki magának is fel kell dolgozni a származását, ráadásul ti is olyan előítéletekkel, ellenségesen fogadjátok, mintha halomra akarná gyilkolni a családot, szégyellitek őt, próbáljátok szétválasztani őket. Te képes lennél ilyen közegben felszabadultan, nyíltan, oldottan viselkedni? Annak a lánynak és az anyjának lehet, hogy több esze, magasabb végzettsége van, mint a családtagjaid többségének, mégis úgy kezelitek, mint egy darab sz&rt.


Ha szereted a tesódat, akkor állj mellé, tedd félre az előítéleteket, és a lányt önmagát nézd, ne azt, hogy ki az apja. Pláne, ha nem is tartja a kapcsolatot vele.

2015. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Jobban örülnènj ha inkább szètmennènek ès mást keresne a tesóm. - tehát azt szeretnéd, hogy ahelyett, hogy egy normális csajt talált magának, akivel boldog, legyen inkább csalódott, keserű, magányos. Szép kis testvér vagy.
2015. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
uram isten,elképesztő undorítóak vagytok. van egy olyan érzésem,hogy bármelyik cigány értelmesebb a te családodnál.
2015. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Egy jó barátom is egy félig roma lányt választott, lassan egy éve együtt vannak. A lányról csak annyit, hogy az apja cigány, az anyja magyar, az apja elhagyta őket. Így a lány az anyukájával és annak az új, magyar férjével él, van kistesó is. A lánnyal semmi baj, se a családjával. Isten igazából meg se lehet róla mondani elsőre, hogy félig roma, mert nem ilyen szakadt kínairuhás, meg nem is mayochixamnesiaedhardy stílusú. Ja, és normális. Szóval nem minden cigány rossz. Szerintem attól függ, milyen közegben nő fel. Mert mondjuk egy romatelepen felnövő magyar ember ugyan úgy elcigányosodik.
2015. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
93%

Én nem tennék semmit. Igaz cigány vagyok és így örökre megpecsételődtem az már biztos....egyetemi végzettséggel és minden más jó tulajdonságommal együtt(egyébként szerintem nem a végzettség a lényeg). Nekem azért volt fontos hogy bizonyítsak mert azt nekem mindig kell...

Nem tennék semmit mert nem az számít hogy milyen a származás hanem hogy boldog lesz-e a testvéred. Csak az Ő boldogságuk a lényeg.

Nekem is ahogy írtad"magyar" a párom és nálunk nem téma a származás, érdekes a körülöttünk lévők még mindig ezen csámcsognak...

Ennek már 5 éve mert azóta vagyunk házasok nemrég pedig bővült a családunk...(gondolom ő a felemás gyerek vagy ilyesmi).

Megvagyunk és én tartom a kapcsolatot a családommal mert abban semmi rossz nincs...ha esetleg zűrös(ebb) lenne a párom családja nem tartanám helyesnek hogy ne tartsa velük a kapcsolatot...valamennyire tartani kell szerintem de ez csak az én véleményem.

Nem akarok soha senkit meggyőzni mert ez a téma hatalmas meteor(tűzgolyó) ami elpusztít mindent és mindenkit...sokkal bonyolultabb hogy bárki megoldja. De ha tudok segíteni csak gondolkodj el egy kicsit magadban és rájössz talán csak az számít hogy ők jól legyenek együtt. Annyi a probléma a családokban sajnos és ennek oka nem mindig az hogy ki honnan jött. Ha elfelejted a körülötted hangoskodó véleményeket és csak a testvéredre figyelsz neki jobban fogsz hinni és idővel kizárod a többi talán nem is fontos dolgot. A válasz tehát saját magadban van valahol.

2015. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
hívjátok el a szüleit egy ebédre, és rögtön kiderül, hazudik-e a tesód!
2015. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező. Kérlek ne szólj bele az életébe. Gondolom te is utálnád őt mint a szar, ha egyik nap megtalálnál életed szerelmét aki mondjuk egy Latina és az egész családod megpróbálna ellene hangolni. De biztos vagyok benne hogy csak egy "troll" mert ekkora retardált nem lehet senki.
2015. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!