Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Michael nevet szeretném...

A Michael nevet szeretném adni a fiamnak, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy Michael legyen a neve a fiamnak, és nem magyarosítva, úgy hogy Májköl, mert az úgy nagyon hülyén hangzana.
2010. márc. 2. 20:03
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mivel ha el is fogadják a névjegyzékben akkor is csak magyarosítva írhatnád le.
2010. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
2010. márc. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Miháél, Miháil, Mihály, Miska
2010. márc. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod...

Mindenesetre érdekes logikára vall, hogy idegenül legyen mihály, mert a magyar mihály nem tetszik...

2010. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
83%
remélem nem!
2010. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
10%
Szerintem a Michael nagyon szép név de ebben az országban semmit sem lehet _ _"
2010. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Hát...láttam már pár érdekes nevet,és akkor ezerszer inkább Michael vagy Májköl nevet adnám...

De egyébként szerintem vannak sokkal jobb magyar nevek.

Ha meg hasonlót akarsz,akkor legyen Miklós. Szerintem az jó név,tesóm is Miklós és Mikinek,Májkinek vagy Májknak szoktuk szólítani. Tehát lehet a Mikiből Mike... :) Az majdnem Michael :D

2010. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert van magyar változata. A Mihály vagy a Misi jobb. Minek olyan külföldi nevet adni a gyereknek, aminek a magyar átirata nevetséges? Lehet, hogy a szülőnek tetszik, de nem őt fogják csúfolni, hanem a gyereket.
2010. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezt akarod? Szegény gyereket már az óvodában csúfolni fogják, hát még később.
2010. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%
hát szégyellhetik magukat azok az utolsó b..ik, akik piszkálják a kérdezőt.. hát elnézést! de nem az ő dolguk hogy hogyan nevezi el a babáját? és ez milyen hülyeség már hogy utálni fogja a gyereke..hát én se rajongok a keresztnevemért de ettől függetlenül nem utálom a szüleim.. amúgy szerintem, ha nem tetszik a kisfiúnak, akkor simán becéztetheti magát Misinek, vagy bármi..
2010. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!