Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesek, mit csináltok...

Huszonévesek, mit csináltok manapság? Munka, különélés szülőktől, vagy otthon laktok? Közösbe adtok bele?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 13:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%

28 éves leszek szeptemberben.


Külön élek a férjemmel akivel egyidősek vagyunk, a saját lakásunkban. Dolgozunk mindketten azt amit tanultunk.


Gyereket szeretnénk már egy jó ideje.


A szülőket nem támogatjuk, nincs is szükségük rá.

2015. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Itthon lakom a férjemmel és a gyerekemmel. Ha éppen nem dolgozom, akkor itthon van mit tenni-venni. Természetesen a pénz közös, nem várom el, hogy a férjem álljon minden kiadást.
2015. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen tanulok, külön élek, szüleim támogatnak anyagilag+ ha időm engedi, diákmunkázok, és kapok ösztöndíjat is.
2015. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom,és a szüleimmel élek. Olyan keveset keresek,hogy ebből egyedül nem élnék meg...mellette szeptembertől suliba fogok járni. Mindet oda adom a szüleimnek,ha meg pénz kell adnak
2015. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Külön, már saját házban, családi vállalkozás (mi építettük fel, építjük most is) két gyerek, munka munka munka, de szerencsére hitel nélkül saját lábon vagyunk, a pénz közös férjemmel.
2015. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Szüleimmel élek, egyetemre járok, besegítek a családi vállalkozásba (naponta pár órát, amennyit ráérek, hétvégén egész napokat), öcsémmel majd tovább akarjuk fejleszteni.
2015. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Most költöztem külön (albérlet) és kezdtem el dolgozni 200 km-re a szüleimtől, emellett fél évem van még a mesterképzésből. Egyelőre tanulom hogyan is tudok megállni a lábamon szülői segítség nélkül, anyagilag nem támogatnak és mivel "kezdő vagyok" és a fizetésem sem eget verő, ezért én sem támogatom ilyen téren őket, nem is engednék. 25/N
2015. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

11-es válaszoló vagyok.


Volt egy kérdés, ami egy élethelyzetre vonatkozott, ezt megválaszoltam.


Miért is lettem lepontozva? Tényleg érdekelne, hogy mi az ami nem hasznos a válaszomba.

2015. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz velük utolsó, van akinek ez jelent örömöt.
2015. jún. 29. 19:37
 20/23 anonim ***** válasza:
21L, 6 éve külön. Dolgozom, tanulok, párommal élek, szülőkkel nem foglalkozom, ők sem velem.
2015. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!